پیشگویی های نوستر آداموس برای سال 2018

 پیشگویی های نوستر آداموس برای سال 2018

صرف نظر پیشگوئی و غیب گوئی پیغمبران و مذاهب، یک تعداد افراد عادی هم همواره در تاریخ بشریت ظهور نموده اند که با پیشگوئی های شان مورد اعتماد یک تعداد انسان ها قرار گرفتند یکی از آنان نوستر آداموس می باشد. هر ساله لیستی از پیش گویی های آداموس برای سال جدید انتشار می یابد. اکنون در این مطلب پیشگویی نوستر آداموس برای سال 2018 را تقدیم شما می کنیم.

پیش گویان در طول تاریخ همواره مورد توجه مردم بوده اند و مردم در کاهای مختلف به آن رجوع می کردند. تا از آینده خبردار شوند و خود را برای آن آماده کنند. اما وقتی از پیشگویی سخن به میان می آید، نام نوستر آداموس به ذهن متبادر می شود.

نوستر آداموس عطار و پیشگوی اهل فرانسه بود. که بسیار از حوادث و جنگ های آینده به پیش گویی کرد و یا پس از رخ دادن این گونه حوادث گفته شده که آداموس آنها را پیش گویی کرده بود. بسیاری از مردم او را یک پیشگوی واقعی می دانند، روش پیشگویی او بدینسان بوده که ظرفی را از آب پر کرده و به آن چشم می دوخته است و در حین انجام اینکار به او الهاماتی می شده است و سپس آن الهامات را بشکل شعرگونه در رباعیات می نوشته است. پیشگویی های نوستر آداموس در طول تاریخ مورد توجه بسیاری از مردم بوده و هر ساله افرادی که دوست دارند، بدانند وی برای سال جدید چه پیشگویی کرده است زیاد می شود. این روزها که به اواخر سال 2017 نزدیک می شویم، بسیاری از مردم دوست داراند، بدانند که نوستر آداموس برای سال 2018 چه چیزی را پیشگویی کرده است.

اگر شما هم مانند بسیار از مردم می خواهید با پیشگویی های نوستر آداموس برای سال 2018 با خبر شوید. پس بهتر است همراه ما باشید تا ببینیم نوستر آداموس برای سال 2018 چه پیش بینی هایی کرده است.

پیشگویی های نوستر آداموس برای سال 2018

1- بر اساس پیشگویی های نوستر آداموس پاپ کلیسای کاتولیک در سال 2018 فوت می کند.

2- ترور و تروریسم به مشکل اصلی دنیا تبدیل خواهد شد؛

3- با توجه به گرم شدن دمای زمین منازعات مسلحانه زیاد خواهد شد؛

4- چین با استراتژی جدیدش، در دنیا به دولتی ابر قدرت تبدیل خواهد شد.

5- کشوری به نام آمریکا به هم خواهد ریخت و آینده آن نامشخص خواهد شد.

6- در اوایل سال در غرب امریکا زلزله قدرتمندی رخ خواهد داد.

7- ایتالیا موجب به وجود آمدن بحران اقتصادی بزرگ اروپا خواهد شد؛

8- در آمریکای لاتین، به صورت خیلی متفاوت، تغییرات رادیکال رخ خواهد داد؛

9- در سال 2018، جنگ جهانی سوم می تواند شروع شود.

10- در کوه وزوو (این کوه یکی از کوه های آتش فشانی دنیا می باشد که در ایتالیا قرار دارد) انفجار بزرگی رخ خواهد داد.

برخی معتقدند که تاکنون خیلی از پیش گویی های نوستر آداموس مانند پیشگویی ظهور هیتلر و نازی ها، یا حمله به برج های دوقلو رخ داده است. ولی برخی دیگر از مردم معتقد که اینها تنها نسبت هایی است که به نوستر آداموس داده می شود. چرا که پشگویی های وی به شکل شعر و رباعی می باشد. مورد تفسیر مختلفی قرار گرفته است.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61854


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)