پیشگویی های بابا ونگا | زندگی و پیشگویی های ونگا | پیشگوی بزرگ بالکان

پیشگویی های بابا ونگا | زندگی و پیشگویی های ونگا | پیشگوی بزرگ بالکان

انسان همیشه به دنبال این بوده است که از آینده خود خبردار شود، از این رو، پیشگوها همیشه مورد توجه مردم بوده و هستند و انسان های زیادی برای دانستن آینده به نزد آنها می روند. یکی از پیشگوهای معروف دنیا بابا ونگایی می باشد.

یکی از بزرگترین و اسرارآمیزترین پیشگوهای دنیا «ونگای» می باشد، که با عنوان لقب نوسترآداموس بالکان معروف است. زندگی ونگایی مورد توجه هر کسی می باشد و برای همه جالب است. در دنیا ونگای به «بابا ونگا» معروف است. در ابتدا به زندگی وی نگاهی می کنیم.

- زندگی بابا ونگا:

وانگایی در 31 ژانویه 1911 در جمهوری امروزی مقدونیه به دنیا آمد. نام اصلی وی وانگلیا پاندوا (Vangeliya Pandeva Dimitrova) می باشد. به علت اینکه قبل از موعد به دنیا آمده بود (تولد زود رس) مرگ و زندگی وی مشخص نبود. به همین دلیل برای اساس سنت های آن دوره وی نام گذاری نشد و تنها بعد از اینکه وی در نوزادی جیغ و فریاد کرد و والدین وی به این اطمینان رسیدن که وی زنده می ماند، برای وی اسم انتخاب کردند. به این نوزاد لغت بلغاری اسم وانگلیا گذاشته شد. وی بیشتر زندگی خود را در بلغارستان و در کوه های کوژن (Kozhuh mountains) گذرانده است. بر اساس افکار عمومی مردم دنیا ونگایی به علت اینکه یک گیاه درمان (Herbalism) بود، میلیون ها نفر انسان برای دیدن وی به بلغارستان سفر می کردند. در کودکی ونگای دارای چشمان آبی و موهای بلوند بود ولی طوفان نقطه تغییر زندگی وی شد.

طوفان شدید، ونگای را دو کیلومتر پرتاب کرد و بعد از پیدا شدن چشمانش از شن و ماسه پر شده بود و توانایی دیدن و بینایی خود را از دست داد. با وجود عمل های جراحی بر روی چهره و صورت وی، توانایی دیدن دوباره به وجود نیامد. وی در سال 1925 به مدرسه نابینان در شهر Zemun ثبت نام کرد و در آنجا سه سال درس خواند. در مدرسه به وی الفبای بریل (الفبای نابینایان)، بافتن، پیانو و کارهای نظافتی آموزش داده شد. در سال 1939 وی به علت ابتلا به بیماری پلورزی ( Pleurisy)، احتمال مرگ در سن جوانی داشت. اما ونگای در مدت کوتاهی بهبود یافت و جان سالم از این بیماری به در برد.

پیشگویی های بابا ونگا | زندگی و پیشگویی های ونگا | پیشگوی بزرگ بالکان

در جنگ جهانی دوم، بسیاری از مردم برای دانستن مرگ و زندگی خود و اطرافیانشان به نزد ونگای می رفتند.

وانگای در 10 می 1942 با مردی به نام دیمیتار گوشترف، ازدواج کرد. اما زندگی مشترک آنها کوتاه بود و دیمیتری به ارتش بلغاستان پیوست و این سبب جدایی آنها شد. دیمیتری در سال 1947 به بیماری الکلیسم (Alcoholism ) دچار شد و در سال 1962 وفات یافت. ونگایی هم در سال 1996 به علت سرطان پستان فوت کرد.

امروزه خانه وی در شهر صوفیه به موزه تبدیل شده است و از سال 2008 در آن بر روی گردشگران باز می باشد.

- پیشگویی های بابا ونگای:

نتیجه جنگ جهانی دوم، مرگ گاندی، حادثه 11 سپتامبر، ریاست جمهوری باراک اوباما و دیگر حوادث مهم دنیا را پیشگویی کرده است. حتی وی در مورد انتخاب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا و ظهور گروه تروریستی داعش پیشگویی کرده است.

بر اساس پیشگویی ها بابا ونگای در سال 2018 چین به ابرقدرت تبدیل خواهد شد و آمریکا عقب تر از چین می شود. بر اساس پیشگویی دوم در کره ونوس یک منبع انرژی جدید کشف می شود. برای بررسی به واقعیت پیشگویی ها لازم است توجه داشته باشیم که اقتصاد چین در سال های اخیر بسیار رشد کرده است. در سال 1970 اقتصاد چنین تنها 4 درصد از اقتصاد دنیا را تشکیل می داد، درحالی که این رقم در سال 2015 به 15.6 درصد رسیده است. اگر چه چین هنوز به آمریکا نرسیده است، اما در آینده نزدیک می تواند برسد.

در مورد پیشگویی دوم بابا ونگا که با فضا در ارتباط می باشد، بر اساس پیشگویی های وی در سیاره ونوس (Venus) منبع جدید از انرژی کشف خواهد شد. امروزه هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد. با این حال، گفته می شود که ماموریت آژانس فیزیکدان خورشید یوجین پارکر (Parker Solar Probe)، که ساختار بیرونی خورشید را بررسی می کند، در سال 2018 اجرا می شود.

- دیگر پیشگویی های بابا ونگای:

1- در سال 2028 گرسنگی در دنیا به پایان خواهد رسید.

2- در سال 2256 در کره مریخ زندگی تشکیل خواهد شد. در سال 2341 کره زمین غیر قابل سکونت خواهد شد.

3- در سال 2023 تغییر جهت چرخش کره زمین؛

4- در سال 2026 جمعیت اروپا به صفر می رسد؛

5- در سال 2028 سفر انسان ها به ونوس برای یافتن منبع انرژی نوین؛

6- در سال 2033 یخ های قطب آب شده و سطح آب اقیانوس ها بالا می رود

7- در سال 2043 یک دولت مسلمان تنها حکومت اروپا خواهد شد.

8- در سال 2066 در نتیجه حمله مسلمانان به روم و در همین سال آمریکا با استفاده از سلاح تغییر آب و هوا برای باز پس گیری ایتالیا اقدام می کند؛

9- در سال 2076 کمونیسم به اروپا باز می گردد؛

10- در سال 2088 انسان به به بیماری پیری آنی دچار خواهند شد و در سال 2091 این بیماری درمان خواهد شد.

11- در سال 2100 خورشید ساخته ی دست بشر نیمه تاریک زمین را روشن می کند.

12- در سال 2125 از فضا سیگنال هایی به مجارستان فرستاده خواهد شد و مردم به یاد ونگایی خواهند افتاد.

13- در سال 2167 دین جدید در دنیا به وجود خواهد آمد.

14- در سال 2170 خشکسالی جهانی؛

15- در سال 2187 فعالیت 2 آتشفشان بزرگ با موفقیت متوقف می شود؛

16- در سال 2354 خورشید ساخته ی دست بشر دچار مشکل شده و خشکسالی را افزون می کند؛

17- در سال 3797 پایان دنیا !!!

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
پیشگویی های بابا ونگا | زندگی و پیشگویی های ونگا | پیشگوی بزرگ بالکان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 5


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)