پپسی می خواهد از ماهواره ها برای تبلیغات در آسمان استفاده کند

پپسی می خواهد از ماهواره ها برای تبلیغات در آسمان استفاده کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

به هر شهر بروید و شانس شما با تبلیغات در همه جا بمباران می شود، چه در ساختمان ها، چه افرادی که پلاکارد ها را دارند، بروشورها را تحویل می دهند، و غیره، تبلیغات در همه جا هستند. با این حال، خوشبختانه هر زمان که ما به آسمان نگاه می کنیم، می توانیم از این تبلیغات آزاد باشیم یا حداقل اگر پپسی راه خود را نداشته باشد.

به نظر می رسد که Pepsi می خواهد به آسمان ما حمله کند و تبلیغات را پر کند. این به لطف همکاری با یک شرکت روسی با نام StartRocket که در آن برنامه برای راه اندازی یک خوشه ای از cubesats در آسمان است که به عنوان "بیلبورد مداری" عمل می کند، به طوری که یک آگهی بزرگ به اندازه کافی برای دیدن از زمین می شود.

به نظر می رسد این ممکن است نوعی شگفت انگیز یا شوخی های افسانه های ماه آوریل باشد اما به نظر می رسد درست باشد. سخنگوی روسیه PepsiCo، اولگا منگوا، در بیانیه ای که به «آتیاریسم» ارائه شده است، گفت: «ما به پتانسیل StartRocket اعتقاد داریم. بیلبورد های مدار بسته انقلابی در بازار ارتباطات هستند. به همین دلیل از جانب آدرنالین راش - PepsiCo Russia نوشیدنی غیر الکلی انرژی، که نوآورانه نام تجاری است و از همه چیز جدید و غیر استاندارد پشتیبانی می کند، ما در این مشارکت موافقت کردیم. "

در حالی که ما باید اعتراف کنیم که این یک تاکتیک بازاری بسیار هوشمندانه است، ما مطمئن نیستیم که آیا ما سابقه ای را می توانیم داشته باشیم که بتواند آن را تنظیم کند. پاتریک سیتزر، استاد دانشگاه نجوم دانشگاه میشیگان در گفتگو با نجوم، گفت: "راه اندازی پروژه های هنری مانند این با هیچ ارزش تجاری، علمی و یا امنیت ملی ناعادلانه نیست."

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134534

نظرات کاربران

*