هواپیمایی آمریکا دوربین های پشت صندلی را اجرایی خواهد نمود

هواپیمایی آمریکا دوربین های پشت صندلی را اجرایی خواهد نمود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/03/19

در مقاله زیر در مورد سیستم های جدید دوربین های مدار بسته در هواپیما ها سخن می گوییم. شما می توانید تصور کنید که ناگهانی ناشی از کشف شد که سیستم های سرگرمی در هواپیما در برخی از هواپیماهای  متحده جدید دارای دوربین های ساخته شده است. این به وضوح منجر به نگرانی های امنیتی و انتقاد شد، چرا که بسیاری از مسافرین حتی نمی دانستند که سیستم های صندلی عقب برای اولین بار دوربین ها بودند. در حال حاضر ایالات متحده از لحاظ فیزیکی بسته به این دوربین ها را آغاز کرده است.

سیستم های سرگرمی در پرواز در صندلی ها توسط بخش لوازم یدکی پاناسونیک تامین شده است. این شرکت می گوید که از دوربین های یکپارچه برای ویژگی هایی که ممکن است در آینده در دسترس باشد، از جمله تماس ویدیویی و بازی استفاده شود. اتحاد می گوید که این سیستم ها را با دوربین ها سفارش نمی دهد.

"همانند بسیاری از هواپیماهای دیگر، برخی از کرسی های برتر ما دارای سیستم های سرگرمی در پرواز هستند که با دوربین های نصب شده توسط سازنده وارد شده اند. از آن زمان همه دوربین ها پوشش داده شده اند، که هرگز فعال نبوده و ما در آینده برای استفاده از آن برنامه نداریم. »سخنگوی شرکت هواپیمایی تایید کرد Buzzfeed News.

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی به طور فیزیکی دوربین های موجود در تمامی تاسیسات آینده این سیستم را در اختیار گزینه های صندوق های صحی قرار می دهد. این باید به نگرانی های امنیتی توجه کند. این گزارش ها نشان می دهد که شرکت های هواپیمایی گزینه ای برای پوشش دادن دوربین ها با برچسب ها یا قطعات پلاستیکی داشتند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 5
تعداد کل آرا: 40
تعداد کل بازدیدها: 16146

نظرات کاربران

*