هدیه برای مردان | کدام نوع هدایا مناسب آقایان است | توصیه هایی برای خانم در مورد هدیه با آقایان

هدیه برای مردان | کدام نوع هدایا مناسب آقایان است | توصیه هایی برای خانم در مورد هدیه با آقایان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/10/07

در مناسبت های مختلف و حتی در روزهای عادی دختران برای پدرانشان و یا دوستانشان و زنان برای همسران و یا برادر و پدر خود دوست دارند هدیه ای بدهند، خرید هدیه برای مردان اگر چه آسان می باشد، ولی انتخاب آن سخت است و بستگی به توجه و رعایت برخی نکات ریز دارد، که در لیست مطلب تلاش می شود، راهنمایی های ضروری برای خرید هدیه به مردان را ارائه دهیم.

اصول و قاعده بهترین و ایده آل ترین هدایا این طوری باید باشد، علاوه بر اینکه مورد نیاز و زیبا باشد، نباید کمبود را در فرد نشان دهد. انتخاب هدیه زیبا، در بسیاری از مواقع کار آسانی نیست و سخترین آنها انتخاب هدیه ای است که در شان طرف مقابل باشد، برای این که کار شما را راحت تر کنیم، لیست هدایایی که می توان به مردان هدیه کرد، را تقدیم شما می کنیم.

هدیه برای مردان | کدام نوع هدایا مناسب آقایان است | توصیه هایی برای خانم در مورد هدیه با آقایان

- اگر از موسیقی خوشش می آید و ذوق و سلیقه او را می دانید، یک آلبوم موسیقی برایش تهیه کنید و اما اگر عاشق مطالعه است، کتاب بخرید و یا خرید نوشیدنی، رفتن به تئاتر، گرفتن بلیط سینماو ... هدیه ای مناسب برای مردان است. البته قبل از خرید این گونه هدایا، باید بدانید که زمان بیکاری و خالی اش کی می باشد. همچنین می توانید اشیای تزئینی، مجموعه فیلم، ساعت مچی، گردش در طبیعت، خودکار جیبی و برای کسانی که ورزش می کنند، لباس ورزشی و یا ابزاهاری ورزشی هدیه دهید.

- خرید و هدیه عطرهای مردانه؛

- خرید کمربند مناسب؛

- کیف پول؛

- اگر عادت های ناپسند او، شما را اذیت نمی کند می توانید به عنوان هدیه برای او فندک بگیرید.

- سوغات؛

- ریش تراش برقی؛

- دعوت به رستوران برای شام یا ناهار؛

نکته: در زمان خرید هدیه عطر برای آقایان توجه کنید که:

این آقا، خواه پدر، برادر و یا شوهر و معشوقه باشد، که برایش عطر می خرید، هر کدام متناسب با آنها باید باشد. خرید عطر آسان است. اما انتخاب نوع آن سخت می باشد. آیا اینطور نیست؟ آیا عطری که می خرید، رایحه اش را او دوست دارد، بویش تغییر نمی کند، سبب تعجب و شگفتی اش می شود. هر جایی که می رود، می توان استفاده کند، اثر بدی نداشته باشد و غیره از جمله نکاتی است که در زمان خردید عطر هدیه باید به آن توجه کنید.

هدیه برای مردان | کدام نوع هدایا مناسب آقایان است | توصیه هایی برای خانم در مورد هدیه با آقایان

بهتر این می باشد که، تمایل و آمادگی او را بدانید و سپس به خرید بروید. اول بدانید که چه چیزهای استفاده می کند، آنها را در نظر داشته باشید. اگر لازم باشد، با خودتان همراه ببرید و عطری مناسب او را انتخاب کنید.

تیپ شخصیتی اش توجه کنید و این بسیار مهم است، که عطرخشک، نرمال و یا غیره بخرید.

برای استفاده شب یا روز مناسب است، این را هم مشخص کنید. از همسرتان و یا مردی که برایش هدیه می خرید، می توانید در این زمینه کمک بگیرید.

 برای مردانی که هم سن شما هستند، می توانید در اینترنت عطرهایی که بیشتر علاقه دارند، را پیدا کنید. به این روش می توان گاه عطرهای روز هم تهیه کرد.

اما اگر می خواهید عطری که برای فردی می خرید، مانند عطرهای قبلی اش باشد، می توانید در کنار وی قرار گرفته و عطر وی را بو کنید و تفاوت های موجب میان عطرها را بشناسید.

عطر سبک یا سنگین؟

در این مورد در درجه اول به جیبتان نگاه کنید و سپس به فصول و شرایط زمانی توجه کنید. همچنین می توانید عطرهای کلاسیک و یا ورزشی بخرید.

از هر کسی که می خواهید بپرسید، سوال کنید. در لیست هدایایی که برای مردان خریده می شود، حتماً عطر وجود دارد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 52
تعداد کل آرا: 2947
تعداد کل بازدیدها: 245416

نظرات کاربران

*