هدفون های مترجم گوگل پیکسل بادز(Google Pixel Buds) چیست و چگونه کار می کنند؟ فیلم روش کار هدفون مترجم گوگل

هدفون های مترجم گوگل پیکسل بادز(Google Pixel Buds) چیست و چگونه کار می کنند؟ فیلم روش کار هدفون مترجم گوگل

 گوگل از جمله شرکت هایی بوده است که در زمینه نوآوری و آن هم نوآوری در زمینه محصولاتی که وجود دارند، پیشرو بوده است و با محصولاتی بدیعی همگان را شگفته زده کرده است. جدیدترین محصول شگفت انگیز گوگل مجموعه هدفون و یک گوشی هوشمند به نام گوگل پیکسل و هدفون های پیکسل بادز(Pixel Buds) هستند که از طریق این هدفون ها شما می توانید ترجمه همزمان گفته های مخاطبان خود را بشنوید.

در واقع این هدفون ها درون خود نرم افزاری دارند که امکان ترجمه همزمان گفتگو فرد مخاطب کسی که هدفون را در گوش دارد را میسر می سازند.  این هدفون ها با دستیار گوگل(Google Assistant) و همچنین مترجم گوگل(Google Translate) هماهنگ شده و قابلیت ترجمه کردن به بیش از 40 زبان زنده دنیا را برای صاحب آن میسر می سازد.

هدفون مترجم گوگل پیکسل بادز(Google Pixel Buds) چگونه کار می کنند؟

همانطور که در بالا توضیح داده شدند، هدفون های مترجمه گوگل به گوشی هایی که مجهز به سرویس مترجم گوگل/ترجمه گوگل بوده و همچنین گوشی های هوشمند گوگل پیکسل متصل می شوند. درنوشته زیر و در فیلم زیر نحوه عملکرد گوگل پیکسل بادز آموزش و نشان داده می شوند.

هدفون مترجم گوگل پیکسل بادز بدین گونه کار می کند که شما با اتصال این هدفون به دستگاه تلفن هوشمند خود و فعال کردن سرویس ترجمه گوگل(Google Translate) هم می توانند صحبت های فرد مقابل را ضبط کرده و ترجمه آن را از طریق هدفون بشنوند و هم می توانند از طریق بلندگو هدفون صحبت کرده و ترجمه صحبت خود را برای مخاطب خود پخش کرده یا متن آن را در صفحه مترجم گوگل بر روی گوشی هوشمند خود به مخاطب خود نشان دهند.

برای مثال فرض کنید که شما در یک رستوران ایتالیایی هستید و می خواهید غذا سفارش دهید، برای استفاده از مترجم گوگل کافیست که هدفون مترجم گوگل را در دست بگیرید و به او بگویید که به من کمک کن ایتالیایی صحبت کنم. پس از آن با شروع صحبت شما، هدفون مترجم پیکسل بادز گوگل ترجمه ایتالیایی صحبت های شما را بلند به زبان ایتالیایی بیان می کند. همچنین هنگامیکه گارسون رستوران به ایتالیایی به شما پاسخ می دهد، بلندگوهای گوشی شما صحبت های او را شنیده و ترجمه آن را برای شما به زبان مدنظرتان از طریق هدفون های گوگل پیکسل بادز(Pixel Buds) ترجمه و پخش می کنند.

فیلم زیر نحوه کار هدفون هوشمند و مترجم گوگل پیکسل بادز(Google Pixel Buds Headphones) را نشان می دهد:

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 175
تعداد کل آرا: 2650
تعداد کل بازدیدها: 669390


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)