نکاتی در مورد آرایش نمودن برای عکس | چگونه آرایش کنیم تا عکس پروفایلمان بهتر شود

نکاتی در مورد آرایش نمودن برای عکس | چگونه آرایش کنیم تا عکس پروفایلمان بهتر شود

خیلی از شما خانم ها برایتان مهم است که زمانی که آرایش می کنید چهره ا متفاوت از چهره عادی خود داشه باشید. در این زمان آراش کرده و نکاتی در آن می دانید می تواند نقش مهمی در چهره زیبای شما بازی کند. با وجود اینکه تقریبا همگی خانم ها از نحوه آرایش کردن اطلاع دارند اما نکات بسیار ریزی وجود دارد که می توانید بدون نقص آرایش نمایید. برای شما هم پیش آمده که با نظاره کردن عکس برخی از افراد از بی نقص بودن آن ها احساس حسادت می کنید اما آیا می دانستید بیشتر آنها با اعمال فتوشاپ به این زیبایی تغییر یافته اند؟ اما می توان بدون روتوش نمودن تصویر خود و یا استفاده از فتوشاپ با چند نکته ریز بهترین آرایش را بر روی صورت خود داشته باشید. برای این کار باید نکات آرایش کردن بهتر و استفاده بهینه از آرایش را بدانید.

در این مقاله برای شما نکات مهمی را در مورد چگونگی آرایش کردن و نحوه آرایش کردن و نحوه آرایش کردن صورت و آموزش تصویری آرایش صورت را مشاهد می کنید.
نکات مهم برای آرایش کردن و بهتر شدن عکس :

1 ) با پریمیر آرایش خود را آغاز کنید
همانطور که شما نیز می دانید در نقاشی پریمیرها ایرادات را می پوشانند. فرض کنید صورت شما نیز یک بوم نقاشی است. برای اینکه پوست طبیعی و سالمی برای عکس گرفتن داشته باشید بهترین کار این است که از پریمیرها استفاده نمایید. در حقیقت پریمیرها سدی بین مواد آرایشی که مصرف می کنید و پوست شما هستند. با همین ی نکته ساده عکس شما تغییر بسیار بزرگی خواهد نمود.

2 ) گردن را آرایش کنید
شما نیز ممکن است تصاویری را مشاهده کنید که رنگ گردن با صورت متفاوت است. این تغییر رنگ بدلیل این است که صورت آرایش شده ولی گردن آرایش نشده است. این تفاوت رنگ می تواند در عکس شما تاثیر بسیاری داشته باشد. اگر از همان کرم پودری که برای صورت خود استفاده نموده اید برای گردن خود استفاده نکنید تضاد بسیار واضحی رخ خواهد داد. زمانی که از دوربین های حرفه ای که امروزه بر روی تمامی گوشی های هوشمند استفاده می کنید، این دو رنگ بودن بسیار مشهود خواهد بود.

3 ) حد الامکان سیاهی و پف زیر چشم را محو کنید
آب بنوشید تا همیشه پوست شفاف و شادابی داشته باشید. هر چه در مورد آب نوشیدن برای شما بگوییم کم است. اگر می خواهید برای همیشه پوست شما شفاف باشد راه حلش آب نوشیدن است. حال اگر پف و سیاهی زیر چشم شما به یک امر همیشگی تبدیل شده و عروسی و میهمانی نزدیک است باید از کرم پودر یا کانسیلر استفاد نمایید البته کانسیلر ها درجه بندی دارند آن رنگی را انتخاب کنید که با شما هماهنگی داشته باشد.

4 ) به صورت خود عمق بدهید
اگر یاد بگیرید که با کرم های برنزه کننده به گونه ها و استخوان های روی گونه خود عمق بدهید چهره شما در تصویر فوق العاده بنظر خواهد رسید. زمانی که به صورت خود فرم می دهید. عمق دادن به چهره یکی از مهمترین سائلی است که می تواند چهره و عکس شما را طبیعی تر نشان دهد.
5 ) ابروهای خود را تمیز کنید
چهره شما هر چقدر هم آرایش داشته باشد باید ابروهایتان نیز تمیز باشد. زمانی که ابروهای شما در عکس تمیز و مرتب است می توانید به عکس خود ببالید. با استفاده از مداد ابرو آن ها را مرتب نموده و فرم دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
نکاتی در مورد آرایش نمودن برای عکس | چگونه آرایش کنیم تا عکس پروفایلمان بهتر شود
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)