نوار ابزار آزمایشی Instagram برای پیدا کردن فیلم ها

نوار ابزار آزمایشی Instagram برای پیدا کردن فیلم ها
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

شما فکر نمی کنید که نوار جستجو برای فیلم ها یک پست را در این روز و سن قانونی تضمین کند. شما انتظار دارید که این قابلیت از حضور در دسترس باشد، زیرا در پلتفرمی است که میزبان ویدیوهاست. در حالی که فیلم ها یک محتوی قابل توجهی از محتوای Instagram را تشکیل می دهند، شرکت فیس بوک فقط تست نوار جستجو برای ویدیو را آغاز کرده است.

چیزی ساده به عنوان یک نوار جستجو می تواند تمام تجربه کاربر را تغییر دهد. هیچ راهی برای بازگشت به یک نقطه خاص در ویدیو در Instagram وجود ندارد و نیازی به تماشای تمام چیزها نیست. به طور مشابه، اگر چیزی در آن مورد خاص واقعا توجه شما را جلب نکرد، نمیتوانید پیش بروید.

توسعه دهنده جین مانچون وانگ، شناخته شده برای حفاری به برنامه ها و پیدا کردن آنچه که ویژگی های جدید در حال توسعه، در حال حاضر پیدا کرد که یک نوار جستجو در واقع برای برنامه Instagram آزمایش می شود. این کار به خوبی انجام می شود، زیرا انتظار می رود یک نوار جستجو برای کار با یک شمارش معکوس در گوشه بالا سمت راست نشان داده شود تا نشان دهد که چه مدت زمان در ویدیو سپری شده است.

وقتی که این ویژگی بسیار مورد نیاز برای تمام کاربران به نمایش گذاشته شود، هنوز دیده می شود. با توجه به این که در حال حاضر بتای Instagram مورد آزمایش قرار می گیرد، ممکن است دیرتر و نه بعدا وارد شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 84941

نظرات کاربران

*