نصب دوربین هایی که استفاده از گوشی همراه را ثبت می کند

نصب دوربین هایی که استفاده از گوشی همراه را ثبت می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/01/28

رانندگی در حالی که در حال کار کردن با گوشی خود هستید و یا در حالی که پیام کوتاه می فرستید یک کار بسیار خطرناک است. همانطور که می دانیم در حال حاضر دوربین هایی وجود دارند که می توانند رانندگان را که چراغ قرمز را نادیده می گیرند و همچنین دوربین هایی هستند که می توانند رانندگان را که سرعت زیاد می روند را ردیابی کنند. با این حال، چه کاری می توان برای کسانی نمود که در حال رانندگی پیام کوتاه می فرستند؟ به نظر می رسد که این رانندگان دیگر دورانشان تمام شده و به این زودی ها دیگر نمی توانند از قانون فرار کنند.

در استرالیا، سازمان اجرای قانون در مورد برنامه های خود برای نصب دوربین هایی با تکنولوژی بالا اعلام نمود که قصد دارد دوربین هایی را نصب نماید که رانندگان می توانند هنگام رانندگی زمانی که اس ام اس می دهند ویا صحبت می کنند را شناسایی کنند. سپس این دوربین ها می تواند به طور خودکار جریمه ها را اعمال کند، بنابراین رانندگان حتی اگر پلیس وجود نداشته باشد رانندگان در حین استفاده از گوشی دستگیر می شوند.
پلیس با استفاده از خطوط دید، دوربین های طولانی مدت و دوربین های کلاه ایمنی که توسط پلیس های موتور سیکلت استفاده می شود، به عنوان وسیله ای برای گرفتن رانندگان که از تلفن های خود در حین رانندگی استفاده می کنند، انتظار می رود که این فناوری جدید در نهایت جایگزین آن شود. طبق گفته مایکل کربوی، کمیسر معاون عالی نیروهای پلیس نیویورک در این باره می گوید: "ما می خواهیم از پس این کار برآییم، با شواهد ویدئویی، با شواهد عکاسی و ما در حال حاضر در حال بررسی تمامی تکنولوژی های موجود در سطح جهان هستیم و ما فکر می کنیم که ما در آینده ای نزدیک این تکنولوژی را با قدرت بالا به دست آوریم. "

سیستم تا کنون در ملبورن در ایالت ویکتوریا اجرایی شده و در نیو ساوت ولز نیز در آینده ای نزدیک آزمایش خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 648
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 427
تعداد کل بازدیدها: 197241

نظرات کاربران

*