نسخه جدید بازی ایج آف امپایرز | مشخصات بازی Age Of Empires: Definitive Edition

نسخه جدید بازی  ایج آف امپایرز | مشخصات بازی Age Of Empires: Definitive Edition
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/12/02

شرکت مایکروسافت که در ابتدا قرار بود راه اندازی بازی ایج آف امپایرز را در سال 2017 میلادی منتشر کند بالاخره با تاخیر در سال 2018 نسخه Age of EmpiresAge of Empires: Definitive Edition  در تاریخ 20 فوریه که از پیش تعیین شده است منتشر خواهد نمود. خبر خوب این است که اگر منتظر بازی باشید، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که بازی از زمان انتشار منتشر شده است.

با این حال باید توجه داشت که Age of Empires: Definitive Edition تنها به صورت انحصاری از طریق Microsoft Store برای رایانه های ویندوز 10 در دسترس است. این بدان معنی است که برای افرادی که در نسخه های قدیمی ویندوز مانند ویندوز 7 یا ویندوز 8 کار می کنند اجرایی نخواهد بود که این خبر خوبی برای بسیاری نخواهد بود. به نظر می رسد که اگر ویندوز 10 ندارید از این موضوع ناراحت شده و نیاز به تغییر ویندوز خود به 10 خواهید داشت.

با این حال امیدواریم که بسیاری از شما  ویندوز 10 را برای کامپیوترهای خود خریداری و آن را نصب کنید. اگر این کار را صورت دادید می توانید این بازی را با 20 دلار خریداری کنید. برای کسانی که برای اولین بار است که  بازی یاد می گیرند، Age of Empires: Definitive Edition یک عنوان جدید در فرنچایز بازی  سن امپراتوری نیست، بلکه یک نخسه ری مستر از ورژن کلاسیک اصلی است.

به طور طبیعی، این نسخه شامل ارتقاء کیفیت تصویر، مانند بافت با رزولوشن بالا و پشتیبانی 4K است. پیشرفت هایی نیز برای این بازی وجود خواهد داشت، مانند مسیریابی واحد بهتر، انیمیشن های بهتر، افزایش تعداد جمعیت و قابلیت ها بیشتری که در این مقاله مجال ارائه آن ها وجود ندارد. پشتیبانی از  حالت چند نفره یا Multiplayer از طریق LAN یا Xbox Live ممکن خواهد بود و این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که عاشق بازی های چند نفره هستند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 521
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 359
تعداد کل بازدیدها: 159565

نظرات کاربران

*