نرم افزارها و اپلیکیشن های موبایل رشد و توسعه فردی

نرم افزارها و اپلیکیشن های موبایل رشد و توسعه فردی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/11/18

از گوشی موبایل استفاده های بسیاری می شود، ولی متاسفانه بسیار از مردم از این امکانات بیشتر برای بازی و سرگرمی استفاده می کنند، در حالی که با کمی دقت می توانند از گوشی موبایل خود برای رشد و پیشرفت شخصی و فردی خود به صورت بسیار کاربردی هم استفاده کنند. از این رو، در این مطلب چند مورد از برنامه ها موبایلی که برای پیشرفت شما می توان مناسب باشد را تقدیم خوانندگان عزیز می کنیم.

امروزه در دنیا معاصر موبایل و تلفن همراه از لوازم و ضروریات جدایی ناپذیر زندگی محسوب می شود. که به کمک آن بسیار از کارهای ما انجام می شود، از ایمیل که می توان برای نوشتن نامه ها و اسناد و ... استفاده کرد. تا بازی و کارهای مختلفی که از موبایل استفاده می شود. لذا از موبایل و تلفن همراه برای کارهای گوناگون و مختلف استفاده می کنیم. از جمله اینکه موبایل می تواند برای پیشرفت و رشد شخصی ما هم کمک نماید. در این یاد داشت، برنامه هایی که می تواند برای پیشرفت فردی ما کمک کند را تقدیم شما می کنیم.

1- به هزینه های خود دقت داشته باشیم.

برنامه ها و اصولی که در ادامه گفته می شود، به شما کمک می کند تا بین درآمد و هزینه هایتان تعادل و توزان ایجاد کنید.

- برنامه Clarityدر سیستم عامل (iOS)، به صورت کلی برای موبایل هایی که سیستم iOS هستند طراحی شده است. برنامه ای فعال می باشد که می تواند به شما نشان دهده که برای چه چیزی چقدر پول خرج کنید، و برای توقف هزینه های غیر ضروری به ما اطلاعاتی را می دهد. علاوه بر این برای صرفه جویی به شما اهدافی را معرفی می کند.

- برنامه Digit برای سیستم عامل (اندروید و iOS)، که به صورت اتوماتیک، پول را در حسابی بنام (rainy day) خود نگه می دارد. و برای اینکه شما بتوانید صرفه جویی کنید، به شما کمک می کند.

علاوه بر این ها می توان از برنامه های دیگری که برای این منظور طراحی شده اند هم نام برد.

2- زبان جدید یاد بگیرید:

بکی از برنامه ها و نرم افرازهای جدید برای یادگیری زبان جدید برنامه Duolingo می باشد. این برنامه یکی برترین برنامه در مقایسه با نمونه های مشابه می باشد. از برتری های این برنامه نسبت به برنامه دیگر این است که به شما امکات تدریس دو زبان در یک زمان را فراهم می کند. علاوه بر این، این برنامه تعداد لغات بسیار زیادی را در خود جای داده است.

3- خیلی بیشتر مطالعه کنید:

برای اینکه بتواند بیشتر مطالعه داشته باشید می توانید از این برنامه های استفاده کنید.

- برنامه Nuzzel در اندروید و iOS به شما کمک می کند تا اطلاعات جالب و مطالبی که می خواهید را بدست آورید.

- برنامه Instapaper این برنامه مقاله هایی که خوانده اید و یا می خواهید بخوانید را در خود جای می دهد

4- مغز خود را از محدودیت ها رها کنید:

برنامه Blackbox به شما کمک کند تا از تلفن خود به صورت متفاوت استفاده کنید. این برنامه به فعالیت بهتر مغز کمک می کند؛ هر کسی برای خود محدویت ها و تنگناهایی دارد، که سعی کند آنها را تا حد امکان از بین ببرید.

در بین نرم افزاهایی موبایلی برنامه های زیادی را می توان پیدا کرد که برای رشد و پیشرفت فردی انسان مفید می باشد، در این مطلب تنها چند نرم افزار با اهداف خاص تقدیم شما شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276426

نظرات کاربران

*