نحوه پاک کردن قهوه از روی فرش | پاک کردن قهوه از روی لباس

نحوه پاک کردن قهوه از روی فرش | پاک کردن قهوه از روی لباس
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/13

آیا تا بحال شده است که بخواهید لکه قهوه را از روی فرش پاک کنید اما ندانید که چه کار باید بکنید؟ آیا تا بحال برای شما پیش آمده که با پاک کردن لکه قهوه از روی مبل پارچه ای خود مشکل داشته باشید؟ عید نوروز نزدیک است و خانه تکانی ها آغاز شده است و خانم های خانه دار به دنبال راه هایی هستند که بتوانند لکه های مختلف را از روی سطوح فرش و مبل خود پاک کنند.

در مقاله زیر برای شما خانم های خانه دار انواع راه حل ها و مهمترین ترفندهای خانه داری را که می تواند به شما کمک کند تا لکه های قهوه را از روی فرش و مبلمان خود پاک کنید را ارائه می کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

باید در پاک کردن قهوه در نظر بگیرید که آیا لکه شما جدید است یا اینکه قدیمی است. این موضوع تاثیر بسیاری زیادی بر نحوه پاک کردن لکه قهوه از رروی سطوح شما دارد. در ادامه تمامی شیوه ها را برای شما توضیح می دهیم.


پاک کردن لکه قوه از روی فرش که هنوز خشک نشده


ممکن است لکه قهوه تازه بر روی فرش شما ریخته شده است و هنوز خشک نشده است در این حالت ازر یک پارچه نخی و تمیز استفاده کنید. محکم آن را بر روی لکه فرش فشرده تا ان را به خود بگیرد. در همان زمان با استفاده از مخلوطی که ساخته اید ( 4 قاشق سرکه +1 قاشق مایع ظرفشویی + نصف استکان آب گرمم ) را بر روی آن بریزید. پارچه تمیزی و خشکی را داخل محلول شده و بر روی لکه قهوه بکشید تا از بین بروند. سپس با یک پارچه تمیز روی ان لکه کشیده تا تمامی محتویات از بین برود.نحوه پاک کردن قهوه از روی فرش | پاک کردن قهوه از روی لباس پاک کردن لکه قدیمی قهوه از روی فرش که خشک شده


حال ممکن است زمان زیادی از ریختن قهوه بر روی فرش م گذرد. در این حالت ابتدا باید  روی للکه را آب بپاشید تا خیس شود. سپس یک حوله را بر روی لکه قرار داده و روی آن اتو قرار دهید و روی آن بکشید. دوباره آب بر وروی حلوه ربخته و دوباره روی آن اتو قرار دهید. تکرار مراحل بالا باعث می شود که لکه قهوه از روی فرش شما پاک شود.پاک کردن لکه قهوه از روی لباس خیساین حالت یکی از بدترین حالاتی است که می تواند برای فرد رخ دهد. اگر لباس سفیدی پوشیده باشید ریختن قهوه بر روی آن می تواند شما را به مصیبتی گرفتار کند که حتی مجبور به دور انداختن لباس خود کنید. پس برای پاک کردن لکه قهوه از روی لباس خود بسیار محتاط عمل کنید. باز هم برای پاک کردن لکه قهوه از روی لباس باید مدت زمان ریختن را در نظر بگیرید. اگر قهوه تازه برو روی لباس شما ریخته شده است با گرفتن آن زیر آب سرد مشکل شما حل خواهد شد البته این منوط به آن است که شیر داخل قهوه شما نباشد.


پاک کردن لکه قهوه از روی لباس قدیمیحال فرض کنیم که قهوه مدت زیادی است که بر روی لباس شما ریخته است. در این حالت یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید . این است از همان معحونی که در بالا در مورد ان سخن گفتیم باید لکه قهوه خشک شده بر روی لباس را کمی نم نمود. سپس ان را 30 دقیقه در همان محلول قرار دهید تا کاملا به خوردش برود. بعد از آن را با آب گرم بشویید. برای اینکه لکه بهختر خشک شود آن ر ادر نور ممستقیم خورشید قرار دهید.

ما معتقدیم که نظرات و پیشنهادات شما می تواند ما را در تولید محتوایی هر چه بهتر و با کیفیت تر راهنمایی نماید. از این رو اگر در مورد مطالب درج شده در مقاله بالا موضوع خاصی ذهن شما را درگیر نموده اس ت در قسمت کامنت ها ما را در جریان قرار دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226452

نظرات کاربران

*