نحوه اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول

نحوه اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول

اگر نیاز دارید که هر از گاهی از باقیمانده اینترنت سیمکارت همراه اول خود آگاه شوید می توانید از یکی از سه روش زیر بدین منظور استفاده کنید.

شاید ساده ترین روش برای اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول استفاده از کدهای دستوری باشد که #۳۲۰*۱۰* یا #۰*۱۰۰* که از این کدها می توانید هر زمان که شبکه همراه اول شما دسترسی دارد/به اصطلاح آنتن دارید استفاده کرده و از باقیمانده اینترنت همراه اول خود آگاه شوید.

روش دوم برای آگاه شدن و اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول مراجعه به وبسایت این شرکت و بخش حساب کاربری شماست که البته باید یک حساب کاربری برای خود تعریف کرده باشید. از این طریق شما می توانید اطلاعات جامعی درخصوص وضعیت و اطلاعات سیمکارت همراه اول خود از جمله باقیمانده اینترنت بدست آورید. برای اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول خود به بخش گزارش مصرف در قسمت حساب کاربری همراه اول خود بروید. آدرس این درگاه برای دریافت اطلاعات سیمکارت همراه اول خود www.my.mci.ir است. توجه کنید که در این روش قاعدتا شما باید از طریق اینترنت وارد این وبسایت و حساب کاربری خود شود و نیاز به اتصال اینترنت دارید.

روش سوم برای مشاهده و اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول استفاده از اپلیکیشن همراه من یا my mci است این اپلیکیشن هم کلیه اطلاعات حساب کاربری شما و سیمکارت همراه اول شما را به شما نمایش می دهد. مزیت این روش این است که شما می توانید از گوشی خود و از طریق ابزاری که کاربرپسند و راحت است اطلاعات و باقیمانده اینترنت خود را داشته باشید اما مانند روش وبسایت شما باید اتصال اینترنت داشته باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 175
تعداد کل آرا: 2650
تعداد کل بازدیدها: 669327


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)