نحوه اطلاع از باقیمانده اینترنت رایتل

نحوه اطلاع از باقیمانده اینترنت رایتل

اگر می خواهید از باقیمانده اینترنت همراه سیمکارت رایتل خود آگاه شوید، یکی از سه روش زیر را طی کنید.

بهترین و راحت ترین روش برای اطلاع از باقیمانده اینترنت سیمکارت رایتل استفاده از کدهای دستوری زیر است که شما در هر زمان که پوشش شبکه داشته باشید می توانید از انها برای آگاه شدن از باقیمانده اینترنت رایتل خود استفاده کنید. کد *144# و کد *142# از جمله کدهای دستوری مربوط به اپراتور رایتل هستند که از طریق آنها شما می توانید اطلاعات مربوط به سیمکارت رایتل خود از جمله باقیمانده اینترنت رایتل خود را مشاهده کنید.

روش دوم برای مشاهده و اطلاع از باقیمانده اینترنت رایتل خود استفاده از بخش حساب کاربری در وبسایت شرکت رایتل به آدرس https://ecare.rightel.ir/ می باشد که از طریق آن می توانید کلیه اطلاعات مربوط به سیمکارت دائمی رایتل خود از جمله باقیمانده بسته اینترنت را مشاهده کنید.

اپراتور تلفن همراه رایتل هم مانند دیگر اپراتورهای موبایل ایران اپلیکیشنی به منظور مدیریت و مشاهده اطلاعات مربوط به حساب کاربری/سیمکارت رایتل را با نام رایتل من طراحی و ارائه کرده است که با نصب آن در گوشی تلفن هوشمند خود می توانید به راحتی و با یک اتصال اینترنت به کلیه اطلاعات حساب کاربری سیمکارت دائمی یا اعتباری خود دسترسی پیدا کنید؛ از جمله اینکه می توانید باقیمانده بسته اینترنت رایتل خود را مشاهده کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 186
تعداد کل آرا: 2653
تعداد کل بازدیدها: 673641


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)