نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12

نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/08/12

حالت "بدون تداخل" (aka DND) در iOS 11 خیلی مفید نبود - بسیاری از کاربران برای تغییر (برای دسترسی بیشتر و مفیدتر) درخواست دادند. و در نهایت، ما یک ویژگی DND بهبود یافته در iOS 12 داریم.

اما چگونه برای فعال کردن حالت DND؟ و ویژگی های مرتبط با ویژگی DND چیست؟ بگذارید در این مقاله نگاهی دقیق تر به آن داشته باشیم.
چگونه حالت DND را در دستگاه iOS خود فعال کنید؟


DND در iOS 12
 نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12


حالت DND را می توان بصورت پیش فرض از مرکز کنترل فعال کرد. بنابراین، برای اولین بار، شما باید کش رفتن تا مرکز کنترل در iOS 12 (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است) را به ارمغان بیاورد. شما نماد DND را به عنوان شکل هلال ماه (به تصویر بالا) در مرکز کنترل پیدا خواهید کرد.

اکنون، فقط باید روی آن ضربه بزنید تا آن را فعال کنید. اگر به چند ایستگاه پیش فرض گزینه DND پایه نیاز دارید، روی نماد ضربه بزنید و نگه دارید تا گزینه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است را انتخاب کنید.
چگونه حالت DND را پیکربندی کنید؟
کنترل DND را تغییر دهید

برای سفارشی کردن حالت DND، شما می توانید به تنظیمات راست بروید و سپس بر روی "Do not Disturb" روی ضربه بزنید تا به آن برسید (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است).

شما می توانید آن را نیز فعال / غیر فعال کنید - اما شما می توانید برخی از گزینه های پیشرفته را نیز کنترل کنید.
ویژگی های DND: توضیح داده شده


نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12 1 برنامه ریزی شده

شما لازم نیست حتی مرکز کنترل را باز کنید تا حالت DND را فعال کنید. اگر می خواهید حالت DND را در یک دوره زمانی خاص فعال کنید، می توانید گزینه "Scheduled" را تغییر دهید و سپس از محدوده زمانی انتخاب کنید که در تصویر زیر نشان داده شده است.

نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12

 
2  خواب DND

هنگامی که شما انتخاب حالت Sleep را تغییر می دهید، صفحه قفل بدون توجه به تنظیم روشنایی شما کم می شود و اعلان ها در مرکز اعلان ظاهر می شوند. همچنین، تماس ها تا زمانی که زمان DND برنامه ریزی شده به پایان رسیده باشد، خاموش خواهد شد.

علاوه بر این، هنگامیکه تلفنتان را برای اولین بار در صبح از خواب بیدار فعال می کنید، با یک پیام صبح بخیر خوشحال خواهید شد.


3  تنظیمات خاموش

اگر می خواهید تماس ها / اطلاعیه ها خاموش شود - بدون توجه به آنچه که - باید گزینه "Always" را خاموش کنید. در هر صورت، اگر میخواهید صدای اطلاعیه ها / تماس را هنگامی که دستگاه شما قفل است روشن کنید، باید آن را تنظیم کنید - "زمانی که آیفون قفل شده است".
4  اولویت تماس بگیرید


نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12

البته، شما باید برخی از تماس ها را به لیست سفید اضافه کنید - در موارد اضطراری. بنابراین، شما می توانید آنها را در زیر «اجازه دادن به تماس از» اضافه کنید و آن را به «هر کس» یا «هیچ کس» تنظیم کنید یا فقط یک گروه خاص از مخاطبین را انتخاب کنید.
5  DND هنگام رانندگینحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12

اگر شما اغلب آی فون خود را به بلوتوث ماشین خود متصل می کنید، می توانید از این ویژگی استفاده کنید. در اینجا، حالت DND هنگامی که تشخیص می دهد که شما به دستگاه های بلوتوث اتومبیل خود متصل است، به طور خودکار فعال می شود. شما همچنین می توانید آن را به صورت خودکار تنظیم کنید - به طوری که حالت DND هنگامی که حرکت را تشخیص می دهد فعال می شود. و البته، شما می توانید آن را به صورت دستی در اینجا برای انجام یک درایو انجام دهید.
6  خودکار پاسخ
 نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12

نحوه استفاده Do Not Disturb |(مزاحم نشوید ) در IOS 12 اگر فردی هنگامی که در حالت DND یا در حین رانندگی پیامی به شما ارسال می کند، شما می توانید یک پیام متنی بفرستید، شما می توانید پاسخ خودکار را تنظیم کنید - به طوری که آنها مطلع می شوند که شما برای مدتی رانندگی یا مشغول هستید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 45
تعداد کل آرا: 840
تعداد کل بازدیدها: 658624

نظرات کاربران

*