میکرودرم چیست | مزایا و معایب میکرودرم | چرا میکرودرم کنیم | هزینه و عوارض میکرودرم

میکرودرم چیست | مزایا و معایب میکرودرم | چرا میکرودرم کنیم | هزینه و عوارض میکرودرم

پوست شما روزانه در معرض عوامل محیطی مختلفی قرار دارد. در طول سال ها و مدت های طولانی که از سن شما می گذرد پوست شما در برابر اشعه آفتاب، آلودگی و دیگر عواملی که می توانند به پوست شما خسارت وارد نمایند قرار گرفته است.

روش میکرودرم می تواند به درمان و بهبود چروک های پوست و شفاف نمودن پوست از بین بردن لکه های کهولت سن، زخم های آکنه و رنگدانه های ناخواسته که در طول مدت زمان ایجاد شده به شما کمک کند.

در این مقاله برای شما مخاطبین گرامی توضیح خواهیم داد که میکرودرم چیست و مزایا و معایب میکرودرم و چرا میکرودرم کنیم و هزینه و عوارض میکرودرم کدام است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد تمامی موارد بالا اطلاعات کسب کنید.

میکرودرم چیست؟
میکرودرم یک فرآیند درمانی غیر شیمیایی بوده که با استفاده از اسپری های میکرواستایل به از بین بردن لایه های خشک و بیرونی پوست، سلول های مرده پوست صورت می پذیرد. میکرودرم باعث می شود پوست شما جوانتر، سالم تر و شفاف تر بنظر برسد.
میکرودرم همچنین با افزایش ظطح کولاژن و الاستین در لایه های زیرینی پوست آنها را تشویق به ایجاد لایه های جدید زیر پوستی می کند که همین امر باعث تقویت و ارتقا کیفیت پوست شما خواهد شد.
میکرودرم برای چه کسانی مناسب است؟
میکرودرم برای افراد بزرگسالی که شرایط پوستی خوبی نداشته و همچنین به صورت معقول به میکرودرم می نگرند و انتظار معجزه از آن را ندارند مناسب است. میکرودرم پوست را تسکین می دهد و یا به اصلاح چین و چروک های صورت را اصلاح می کند.

میکرودرم چیست | مزایا و معایب میکرودرم | چرا میکرودرم کنیم | هزینه و عوارض میکرودرم


یکی از کاردبردهای مناسب برای میکرودرم درمان جای زخم آکنه است. میکرودرم می تواند به راحتی جای آکنه و یا زخم هایی که آکنه باعث شده است را درمان کند. فراموس نکنید که میکرودرم می تواند جای آکنه هایی را درمان کند که متوسط و کوچک باشند و نباید از میکرودرم انتظار داشته باشید تا بتواند زخم های عمیق آکنه را ترمیم کند.
یکی دیگر از موارد استفاده میکرودرم رفع روساسیا است. Rosacea یا روساسیا یک التهاب مزمن پوستی است که با قرمزی، عروق خونی برجسته، تورم و یا فوران پوستی شبیه به آکنه خود را نمایان می کند.

میکرودرم چیست | مزایا و معایب میکرودرم | چرا میکرودرم کنیم | هزینه و عوارض میکرودرم


میکرودرم می تواند برای کاهش میزان التهاب و قرمزی بخشی از صورت شما که روساسیا دارد کمک شایانی بکند. اما اگر شما به وجود روساسیا در صورت خود پی برده اید باید میکرودرم را به عنوان یک درمان ثانوی در نظر بگیرید زیر در مواقعی می تواند میکرودرم روساسیای شما را وخیم تر کند.

میکرودرم برای چه کسانی مناسب نیست؟
میکرودرمبرای افرادی که زخم های عمیق، کلئوئید فعال، ضایعات تشخیص داده نشده، زگیل های صورت، آکنه فعال در سطح 3 و 4 ، اختلال سیستم ایمنی بدن و یا دیابت ناپایدار دارند مناسب نیست. خانم های باردار نیز نباید تحت درمان میکرودرم قرار بگیرند.
هزینه میکرودرم به عوامل مختلفی چون مقدار نیازی که بیمار به میکرودرم نیاز داشته، تعداد دفعات درمان، هزینه درمان پزشک، شهری که در آن میکرودرمی را انجام می دهید بستگی دارد.
اما مطمئننا هزینه میکرودرمی کمتر از دیگر روش ها و گزینه هایی برای جوان سازی پوست صورت، به ویژه روش های جراحی مانند کشیدن پوست صورت است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 130
تعداد کل نظرات : 7
تعداد کل آرا: 147
تعداد کل بازدیدها: 45499


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)