موزیلا مشکل اخیر فایرفاکس را از بین برد

موزیلا مشکل اخیر فایرفاکس را از بین برد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/03/19

بسیاری از کاربران فایرفاکس ممکن است در حال حاضر مشکلی با مرورگر خود داشته باشند. آنها قادر به نصب پسوندهای جدید نیستند در حالی که آنهایی که قبلا نصب شده اند شکسته می شوند. موزیلا از این مسئله آگاه است و حتی توضیح داد که چه چیزی باعث آن شده است. علاوه بر این، این شرکت در حال کار بر روی یک تعمیر است تا کاربران بتوانند یک بار دیگر از پسوند استفاده کنند.

موزیلا در یک پست وبلاگ توضیح داد که انقضای گواهینامه برای شکسته شدن افزونه ها سرزنش شده است. این تأیید می کند که مسئله شناسایی شده است و برای کاربران به زودی رفع خواهد شد.

"ثابت خواهد شد به صورت خودکار در پس زمینه در چند ساعت آینده اعمال می شود. گام های فعال باید دوباره اتخاذ شود تا افزونه ها دوباره کار کنند. " بنابراین کاربران باید ظرف مدت چند ساعت یک بار دیگر از برنامه های افزودنی استفاده کنند. هیچ گام در مورد آنها لازم نیست، زیرا همه آنها به تنهایی مرتب می شوند.

موزیلا کاربران را اخطار می دهد که نباید سعی کنند پسوند را حذف و دوباره نصب کنند، زیرا هیچ کاری برای بهبود آن انجام نمی دهد. آنچه که در واقع انجام می دهد، داده های انباشته شده را حذف می کند. اولین اصلاحیه ای که موزیلا رونمایی می کند، قرار نیست برای Firefox for Android یا Firefox ESR اعمال شود. موزیلا می گوید که پچ برای این نسخه ها نیز در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 5
تعداد کل آرا: 40
تعداد کل بازدیدها: 16154

نظرات کاربران

*