موتورولا گوشی هوشمندی را با چیپ ست های سامسونگ ارائه می کند

موتورولا گوشی هوشمندی را با چیپ ست های سامسونگ ارائه می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/28

سامسونگ چیپست های خود را به صورت محدوده Exynos دارد. با این حال برای اغلب موارد، این چیپ ست های Exynos به دستگاه های سامسونگ منحصر به فرد است، اما اگر برآوردهای اخیر معتبر باشد، موتورولا می تواند بر روی یک گوشی که توسط چیپ ست Exynos سامسونگ طراحی شده است کار کند.

این بر اساس یک دیدگاه در Geekbench (از طریق PhoneArena) که در آن گوشی دوبینی Moto P40 دیده شده توسط Exynos 9610 دیده می شود. اگر نام تجاری به نظر می رسد آشنا، به این دلیل است که P40 به طور عمده انتظار می رود دنباله ای از P30 راه اندازی در سال گذشته چین. ما قبلا نیز رندرهای گوشی را در سال 2018 دیدیم.

شایعات نیز ادعا می کنند که تلفن می تواند راه خود را به ایالات متحده آمریکا پیدا کند که در واقع ممکن است به عنوان موتورولا یک چشم انداز تجدید نظر شود. معیارها نیز تایید کرده اند که گوشی ممکن است با 6 گیگابایت رم همراه باشد و براساس رندرهای نشت شده، همچنین یک دوربین دوگانه در پشت قرار خواهد گرفت و از طراحی سوراخ پانچ استفاده خواهد کرد.

برای دیدن تلفن های غیر سامسونگ با استفاده از یک پردازنده Exynos کاملا نادر است، بنابراین احتمالا بهتر است تا این معیارها را با دانه نمکی به دست آورید تا زمانی که بتوانیم نوعی تأیید رسمی را بدست آوریم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 52
تعداد کل آرا: 894
تعداد کل بازدیدها: 719057

نظرات کاربران

*