موارد مشورت اشتباهی دوستان | مشورت و توصیه های اشتباه در دوران نامزدی

موارد مشورت اشتباهی دوستان | مشورت و توصیه های اشتباه در دوران نامزدی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/18

بسیاری از دخترهای جوان در دران نامزدی با دوستان خود در مورد روابط شان با نامزد خود صحبت می کنند و از آنها برای اینکه چگونه با نامزد خود برخورد کنند، راهنمایی و مشورت می گیرند، در حالی که گاهی برخی از دوستان ممکن است به شما راهنمایی هایی را بدهد، که نه تنها به گرم تر و صمیمی تر شدن روابط شما با نامزدتان منجر نشود، بلکه موجب سرد شدن شما و ایجاد تنش بین شما و نامزدتان می گردد. چرا که برخی از این راهنمایی ها را شاید هیچ وقت دوستانتان خدشان انجام ندهند، ولی برای شما توصیه کنند. برای دانستن چنین مشورت هایی مطلب حاضر را مطالعه بفرماید.

مشورت ها و اطلاعات اشتباهی که دوستانتان در مورد روابط شما با نامزدتان به شما می دهند. ممکن است درست نباشد. برخی از دخترها جوان در دوران نامزدی با دوستانشان به مشورت می پردازند. و از آنها در مورد روابط خود با نامزدشان راهنمایی هایی را طلب می کنند. و برخی دیگر از دوستان شما، تلاش می کنند در روابط شما و با نامزدتان دخالت کنند. و در این مورد با شما مشورت نمایند. در حالی که گاهی به برخی از این مشورت ها خود انها هم هیچ وقت عمل نمی کنند. و تنها به شما توصیه می کنند که اینگونه عمل کنید. از این رو، اطلاعات و مشورت های غلطی که دوستانتان به شما می دهند، را در ادامه تقدیم شما می کنیم.

- ابتدا شما با وی تماس نگیرد:

در دوران نامزدی بسیار دختران جوان به دوستانشان توصیه می کنند، که به نامزدشان تلفن کنند و صبر کنند تا وی به آن زنگ بزند. در حالی که عمل به چنین توصیه هایی نمی تواند بر روابط دوران نامزدی موثر باشد. هیچ وقت! این طور عمل نکنید. اگر به این شیوه عمل نماید، نامزدتان این گونه فکر می کند که، شما وی را فرمواش کرده اید، برایتان اهمیتی ندارد و جالب نیست، و یا از وی مطمئن می باشید. برای این لازم نیست که تلاش کنید، تا نامزدتان فکر کند که هر زمانی در مرکز دقت شما می باشد.

- مخفی کردن احساسات خود:

برخی از دخترها به دوستان نامزد خود توصیه می کنند، که در برخورد با نامزدشان احساسات خود را به راحتی بروز ندهند، و بسیاری از اقدامات و کارها را طبیعی جلوه دهند. اما این شیه برخورد درستی نیست، بهتر می باشد که، شما برای هر حادثه ای واکنش مناسب خود را نشان دهید، در هیچ حالی احساس خود را مخفی نکنید. اگر می خواهعید خیلی بیشتر جذاب به نظر برسید، تلاش کنید همانطور که هستید دیده شوید، تلاش برای نقش بازی کردن و دیگری شدن مورد پسند طرف مقابل شما نخواهد شد.

- برای شما لحظه های رومانتیک لازم می باشد:

در مواقع ای دختران به دوستان خود توصیه می کنند که باید شما روابط رومانتیکی داشته باشید، از این رو، دخترهایی که دوران نامزدی خود را طی می کنند، به این فکر می کنند که باید حتما لحظات رومانتیکی با نامزد خود داشته باشند، اگر چه داشتن لحظات رومانتیک خوب است، ولی این حرف دویتان خود را باور نکنید .... تلاش کنید در زندگی خود با حوادث جالب و واقعی زندگی کنید. تا اینکه برای خود لحظات مصنوعی ایجاد نماید.

- مشورت کردن با آشنا قدیمی:

در دوران نامزدی برخی از دخترها به دوستان نامزد خود توصیه می کنند که با دوست و آشنای قدیمی آنان در مورد روابط دوره نامزدی مشورت کنند، این دخترها ادعا می کنند که یک اشنایی سن و سال دار دارند. دوست شان باید با وی ملاقات کند، با این گونه آشنا ها در موارد بسیار کمی می توان برای شما مفید باشد.

- برخی دیگر از مشورت های اشتباه دوستانتان می تواند به شرح زیر باشد:

- اگر نامزدتان را ناراحت کنید، شما را ترک خواهد کرد و با موجب تنهایی شما خواهد شد.

- تو لایق بهتر از این می باشی، لباقت خود خیلی بیشتر از این ها می باشد. اگر چه این گاهی این می تواند درست باشد. ولی به این دلیل قطع کردن رابطه با نامزدتان کار درستی نمی باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 87
تعداد کل آرا: 3235
تعداد کل بازدیدها: 690401

نظرات کاربران

*