مواد غذایی و رژیم غذایی سرطان زا | کدام مواد غذایی و رژیم غذایی سرطان زا هستند

مواد غذایی و رژیم غذایی سرطان زا | کدام مواد غذایی و رژیم غذایی سرطان زا هستند

رژیم غذایی انسان ها در سلامتی شان تاثیرات زیادی دارد، با توجه به رژیم غذایی درست می تواند به حفظ سلامتی و تندرستی مان کمک کنیم. اخیر تحقیقی که بر روی رژیم غذایی هفدهم نیم میلیون انسان در سراسر دنیا انجام شده نشان می دهد کسانی که از غذای های نمکی یا نمک سود شده بیشتر مصرف می کنند، بیشتر احتمال ابتلا به سرطان معده را دارند.

بنیاد تحقیقات بین المللی سرطان، با بررسی رژیم غذایی افراد مختلف و تجزیه وتحلیل آن اعلام کرده است، که تنها آلوده بودن مواد غذایی که به طور سنتی نمک سود (نمکی) می شوند، نیست که خطرناک می باشد، بلکه، مواد غذایی که نمک سود شده اند(نمکی هستند) در صورت سالم بودن هم احتمال ابتلا به سرطان معده را افزایش می دهند.

دانشمندان دنیا با جمع آوری 89 تحقیق که در این رابطه در سرتاسر دنیا انجام گرفته است، که این 89 تحقیق علمی که 17.5 میلیون نفر انسان سن و سال را مورد مطالعه قرار داده است، که در میان آنها 77 هزار نفر مبتلا به سرطان معده وجود داشتند.

نتیجه مهم این تحقیق عبارت از این می باشد که، مواد غذایی که نمکی شده اند، در صورتی که حتی سالم باشند، احتمال ابتلا به سرطان معده را افزایش می دهند.

البته این تحقیق شامل مواد غذایی کنسرو شده هم می باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61832


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)