منتظر غول های مارول در Kingdom Hearts نباشید

منتظر غول های مارول در Kingdom Hearts نباشید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/15

یکی از جنبه های منحصر به فرد Kingdom Enthusiard Kingdom Hearts این است که مالکیت معنوی Square Enix و Disney را در بر می گیرد. با این حال، با داشتن دیزنی همچنین مارک های دیگری مانند مارول و جنگ ستارگان، ما مطمئن هستیم که برخی از آنها این را می دانند که آیا Marvel و Star Wars در نهایت می توانند راهی به Kingdom Hearts پیدا کنند.

متاسفانه ممکن است انتظار داشته باشیم که اگر در کل، چون در مصاحبه ای در کتاب Ultimania برای پادشاهی Hearts 3، تتسویا Nomura مدیر بازی در مورد امکان دیدن شخصیت های Marvel یا Star Wars در بازی خواسته شد. با توجه به Nomura (به عنوان ترجمه شده توسط KH3)، که ممکن است دشوار است، اگر غیر ممکن است.

با توجه به Nomura، "با این حال، برای تغییر آن [خواص] به یک بازی، قراردادها باید با هر شرکت جداگانه ساخته شوند، و مواردی وجود دارد که شرکت های بازی های دیگر قبلا قراردادها را داشته باشند، بنابراین اگرچه گروه دیزنی واقعا آن ها را اضافه کرده است [ خواص]، ترکیب آنها با KH بسیار ساده نیست. "

او اضافه می کند که حتی اگر Square Enix اجازه داشته باشد، عواقبی نیز وجود دارد که در آنها ممکن است فقط استفاده محدودی از یک شخصیت را به عنوان شرکت دیگری ممکن است مایل به استفاده از شخصیت نیز باشد. این به این معنی نیست که ما ممکن است هرگز Marvel یا Disney را ببینیم که در بازیهای Kingdom Hearts آینده قرار دارند، اما امیدها شما تا این حد بالا نیست.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765857

نظرات کاربران

*