معنی زندگی، چگونه خوشحال و خوشبخت بودن از نظر افراد مشهور جهان + فیلم

معنی زندگی، چگونه خوشحال و خوشبخت بودن از نظر افراد مشهور جهان + فیلم

بسیاری از ما شاید از روزمرگی و حتی زندگی راحت و مرفه خود خسته شده باشیم و به دنبال درک حقیقت و فلسفه زندگی خود و شاید فلسفه وجودی خود در این جهان باشیم. بسیاری از اندیشمندان معنی زندگی را در سعادت و خوشبختی تعریف می کنند که البته تعریف این دو مفهوم خود نیازمند بحث و مطلب بسیار زیاد است. در این نوشته و ویدئو ما برخی از تعاریف افراد مشهور جهان- اعم از هنرمندان، صنعتگرها، تجار- از معنای زندگی، خوشبختی، خوشحال بودن و سعادت را برای شما می آوریم. در فیلم مربوط به تعریف افراد مشهور جهان از معنای زندگی و خوشبختی، آنها نحوه رفاه داشتن و موفق بودن در زندگی را نیز بیان می کنند. در زیر برخی از جملات قصار، زیبا و قابل تامل این افراد مشهور درخصوص معنای زندگی، موفقیت و خوشبختی آورده می شود.

جرج برنارد شاو(George Bernard Shaw)در خصوص معنی زندگی می گوید: زندگی یافتن خود نیست، بلکه خلق کردن خود است؛ یعنی زندگی خلق مسیر زندگی است و نه اینکه ما که هستیم و کجا می رویم.

جیم کری(Jim Carrey) درخصوص معنای زندگی و موفقیت می گوید: من درس های زیادی از پدرم گرفتم از جمله اینکه شما ممکن است در کاری که دوست ندارید انجام دهید، شکست بخورید، پس بهتر است شانس خود را در کاری که دوست دارید انجام دهید امتحان کنید.

ویل اسمیت(Will Smith) در مورد معنی زندگی و خوشبختی می گوید: ممکن است برخی مواقع کارها دشوار شده و شما بخواهید آنها را کنار بگذارید، اما اینکه شما که هستید و چه شخصیتی داشته و چه کسی خواهید بود، بر این مسئله سایه می افکند و آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

استفن اشپیل برگ(Stephen Spielberg) در مورد معنی زندگی و خوشبختی می گوید: سخت ترین چیزی که شما می توانید در دنیا بشنوید، صدای غریزه، شهود و حس درونی شماست که بصورت زمزمه بیان می شود و با صدای بلند گفته نمی شود و شما باید سعی کنید این صدای درون خود را بشنوید، به آن گوش دهید، می توانید مشخص کنید که در بقیه عمر خود چه کاری انجام خواهید داد.

اپرا وینفری(Oprah Winfrey): شما مسئول زندگی خود هستید؛ اگر منتظر کسی هستید که بیاید به شما کمک کرد، مشکلات شما را حل کند و شما را نجات دهد، وقت خود را هدر می دهید، چون تنها خود شما مسئول جریان زندگی و موفقیت خود هستید. آنچه اهمیت دارد، همین لحظه و تمایل شما به درک همین لحظه است. گذشته را فراموش کرده، همین لحظه را بپذیرید، مسئولیت بپذیرید و به پیش بروید.

جملات وکلمات قصار و زیبای بیشتری را می توانید در فیلم مربوط به جملات و کلمات زیبا و قصار افراد مشهور جهان، مشاهده نمایید:

در مطلب فیلم دوربین مخفی: معنی زندگی، سعادت و خوشبختی چیست؟ نظر افراد معمولی در مورد معنی زندگی و خوشبختی در قالب یک آزمایش اجتماعی و دوربین مخفی پرسیده می شود. توصیه می شود که حتما این مطلب و فیلم مربوط به معنی زندگی را نیز مشاهده نمایید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 283
تعداد کل نظرات : 142
تعداد کل آرا: 1241
تعداد کل بازدیدها: 174468


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)