معنای گرفتن دست هم در دوران نامزدی چیست؟ طریقه گرفتن دست هم در دوران نامزدی؛

معنای گرفتن دست هم در دوران نامزدی چیست؟ طریقه گرفتن دست هم در دوران نامزدی؛
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/09

دوران نامزدی یکی از دوره های حساس زندگی انسان می باشد، در این دوران سنگ بنایی زندگی مشترک گذاشته می شود، و بهتر است که این سنگ بنا با آگاهی و هوشیاری باشد، برای بسیاری از نامزدها این سوال پیش می آید که چگونه از میزان عشق و علاقه یکدیگر آگاهی یابند، در جواب باید گفت که یکی از این راه ها، توجه کردن به طریقه و فرم دست به دست هم دادن در دوران نامزدی می باشد.

شاید تا به حال تجربه کرده باشید اما طریقه گرفتن دست نامزدتان و یا دست به دست دادن با نامزدتان می تواند نشان دهنده، مناسبات و علائق فی مابین باشد و یا اینکه با توجه به شکل دست هم گرفتن در دوران نامزدی می تواند گفت که شما چگونه زوجی خواهید بود.

از این رو، در این یادداشت چند نمونه از طریقه دست به دست هم دادن نامزدها و معنای آن را تقدیم شما می کنیم.

1- یکی کردن کف دست ها؛

اگر به این طریقه دست هم دیگر را بگیرد، می شود گفت که روابط شما، بر اساس محبت و شفقت است. معنای ابن شکل از گرفتن دست، این می باشد که زوجین روابط بسیار گرم و صمیمی و پرشوری دارند.

2- گرفتن انگشتان همدیگر؛

در این شکل از دست گرفتن کف دست ها به هم نمی خورد و تنها انگشتان هم دیگر را گرفته و می کشد. این فرم دست گرفتن، نشان می دهد، که روابط شما عاشقانه و پرشور است. و ارتباط بسیار قوی بین تان وجود دارد. اما در این طریقه از دست گرفتن، لازم است زوجین دست همدیگر را محکم بگیرند. اگر یکی از طرفین ضعیف گرفته باشد می تواند گفت که مشکلی در روابط وجود دارد.

3- گرفتن تنها یک انگشت دست؛

زوج هایی که این گونه دست هم را می گیرند، در روابط شان مستقل هستند. آنها به شغل و طرز فکر همدیگر احترام می گذارند.

4- کمک گرفتن از دست دیگر؛

در حالی که دست به دست هم داده اید، اگر با دست دیگرتان، برای کمک استفاده کنید، این نشان می دهد که عشق و علاقه یا پیوند بین طرفین بسیار زیاد است. اما باید توجه کنید که این وضعیت همیشه جنبه خوب و مثبت ندارد. در عین حالی می تواند نشان دهنده خسیس بودن یکی از طرفین، و یا اینکه احساس مالکیت زیادی در یکی از طرفین وجود دارد باشد.

5- راه رفتن بدون گرفتن دست همدیگر؛

اگر بدون اینکه دست همدیگر را بگیرید راه می روید، بهتر است به روابط خود دقت کرده و مجدد در روابط خود فکر کنید.

در دوران نامزدی معمولا زوج های جوان بسیار عاشق هم می باشند، و دست یک دیگر را می گیرند و راه می روند، اما با توجه به طریقه و فرم گرفتن دست، می توان از میزان علاقه و عشق میان زوجین خبر دار شد و میزان علاقه همدیگر را سنجید، لذا اگر شما در دوران نامزدی هستید، دقت کنید ببنید که دست نامزدتان را چگونه می گیرید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 71
تعداد کل آرا: 3053
تعداد کل بازدیدها: 299005

نظرات کاربران

*