معرفی Custom Oreo Cookie ایکس باکس وان X

معرفی  Custom Oreo Cookie ایکس باکس وان X
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/14

اگر طرفدار کنسولهای محدود و ویژه طراحی شده باشید، ممکن است علاقه مند باشید که یاد بگیرید که مایکروسافت یک نسخه ویژه Xbox One X را اعلام کرده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، این کنسول است که برای طراحی طراحی شده است به نظر می رسد Oreo، یا حداقل آن رنگ های سیاه و سفید یک oreo را به اشتراک می گذارد، هرچند ما معتقدیم که بیشتر به نظر می رسد مانند پنیر کیک Oreo از هر چیزی است.

این گفته می شود که برای خرید در دسترس نیست. در عوض گیمرانی که مایل به دست داشتن در کنسول هستند باید کوکی های Oreo خود را خریداری کنند تا فرصتی برای برنده شدن داشته باشند. مسابقه تا 6 مارس اجرا خواهد شد در حالی که کسانی که وارد می شوند شانس بیشتری برای برنده شدن بیش از یک کنسول Xbox خواهد داشت. جایزه های دیگری هم برای جذب وجود دارد و همه ی بازیگران باید انجام دهند، کوکی ها Oreo خود را به منظور شرکت در آن اسکن می کنند.

این کمی از اخبار است، اما اگر شما علاقه مند هستید، می توانید برای ثبت نام و شرکت در آن، به سایت مراجعه کنید. این اولین بار نیست که ما مایکروسافت کنسول های مضمون را راه اندازی کرده ایم. در گذشته ما شاهد این هستیم که کنسول های نسخه ویژه و حتی کنترل کننده ها را ایجاد می کنیم، بنابراین این دقیقا جدید نیست، اگر چه ما نوعی از ساخت این طراحی است و ما حتی احساس کمی گرسنه به دنبال آن هستیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765914

نظرات کاربران

*