معرفی و لینک دانلود نرم افزار های فشار سنج خون و ضربان قلب برای اندروید و آیفون

معرفی و لینک دانلود نرم افزار های فشار سنج خون و ضربان قلب برای اندروید و آیفون

امروزه تقریبا در همه ی سیستم عامل های گوشی های هوشند، اپایکیشن هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید فشار خون، ضربان قلب و سایر موارد مربوط به بیماری های قلبی را انداره گیری کنید و به طور دائمی سلامت خود را چک کنید. در این مطلب سعی داریم در مورد نرم افزار های اندازه گیری ضربان قلب و فشار خون صحبت کنیم و همچنین لینک دانلود نرم افزار های فشار خون و ضربان قلب برای اندروید و آیفون را به شما ارائه خواهیم کرد.

بهترین نرم افزار های فشار خون و ضربان قلب در اندروید و آیفون(ios)

Instant Heart Rate +

این نرم افزار به شما کمک می کند که سادگی ضربان قلب خود را چک کنید. این اپلیکیشن با استفاده از آپشن های دوربین تلفن همراه شما، ضربان قلب شما را اندازه می گیرد. انگشت خود را جلوی دریجه ی دوربین گوشی خود بگیرید و نرم افزار از طریق تغییر رنگ انگشت شما، ضربان قلب شما را اندازه گیری می کند. تغییر رنگ انگشت شما برای نرم افزار تعریف شده است و اپلیکیشن با استفاده از الگوریتمی که دارد، ضربان قلب شما را نشان می دهد. این نرم افزار هم در اندروید(Android) و هم در آیفون (ios) اجرا می شود و رایگان است.

لینک دانلود نرم افزار اندازه گیری ضربان قلب برای اندروید

لینک دانلود نرم افزار اندازه گیری ضربان قلب برای آیفون

 Blood Pressure Monitor

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که فشار خون خود و سایر افراد خانواده خود را به راحتی اندازه بگیرید. این اپلیکیشن یه شما در مورد فشار خون نامناسب هشدار می دهد. همچنین این نرم افزار به شما می گوید چقدر دارو های مصرفیتان به شما کمک می کنند. این نرم افزار تنها برای آیفون قابل استفاده است.

لینک دانلود نرم افزار اندازه گیری فشار خون برای آیفون

iBP Blood Pressure

 

با استفاده از این نرم افزار می توانید با استفاده از گوشی اندروید خود فشار خون خود را اندازه بگیرید. همچنین می توانید میزان گلوکوز خون خود را نیز مشاهده کنید. همچنین می توادنید گزاراشات نرم افزار را می توانید با دکتر خود به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود اندازه نرم افزار اندازه گیری فشار خون برای اندروید

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.8
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 680
تعداد کل آرا: 4504
تعداد کل بازدیدها: 870073


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)