معرفی مدل Y SUV On تسلا | مشخصات جدید ماشین Y SUV On

معرفی مدل Y SUV On تسلا  | مشخصات جدید ماشین Y SUV On
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/14

طرفداران تسلا منتظر دیدن یک وسیله نقلیه جدید از شرکت بوده اند و آرزویشان فقط در عرض چند هفته اعطا می شود. مدیر عامل شرکت Elon Musk تایید کرده است که این شرکت در تاریخ 14 مارس این خودرو را به نمایش می گذارد. این خودرو در استودیوی طراحی Tesla در لس آنجلس معرفی خواهد شد.

این خودرو جدید تمام الکتریکی خودرو پنجم خودرو تسلا از زمان شرکت در سال 2003 آغاز شده است. از آنجایی که شرکت تا به حال در مورد خودرو نشان داده است، مدل Y تقریبا 75 درصد از قطعات خود را با مدل 3 به اشتراک می گذارد. دومین خودروی الکتریکی ارزان قیمت تسلا است که این شرکت در حال حاضر مدل 35،000 دلاری وعده داده شده را نیز ارائه می دهد.

Musk قبلا گفته است که مدل Y سوپاپ SUV در حدود 10 درصد بزرگتر از مدل 3 با هزینه 10 درصد بالاتر خواهد بود. این مدل همچنین نسبت به مدل 3 کمی کمتری دارد. انتظار نداشته باشید که در مدل مدل X، درهای "Falcon Wing" دیوانه "Falcon Wing" را مشاهده کنید.

جزئیات بیشتر در مورد ماشین با مشخصات و قیمت آن در این رویداد ارائه می شود. همانطور که در رویدادهای قبلی انجام شده است، شرکت کنندگان فرصتی برای سوار آزمون در خودرو جدید خواهند داشت.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253909

نظرات کاربران

*