معرفی سامسونگ نکست Samsung Next و حوزه ی کاری آن

معرفی سامسونگ نکست Samsung Next و حوزه ی کاری آن

سامسونگ نکست (Samsung next) که با نام مرکز جهانی نوآوری سامسونگ شناخته می شود، در جریان نمایشگاه آی تی CES 2017، اعلام کرد قصد تاسیس صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر پذیر «نکست» را دارد. این صندوق سرمایه گذاری 150 میلیون دلار اعتبار دارد و به سامسونگ نکست این امکان را می دهد تا روی شرکت هایی که در مراحل ابتدایی کار خود هستند، سرمایه گذاری کند. البته به شرطی که این شرکت ها و کمپانی ها به دنبال ایده های خلاقانه و تولید محصولات جدید الکترونیکی باشند.

نکست می تواند از طریق پلتفرم چند مرحله ای خود که در مقیاس بین المللی است، به کارآفرینان حوزه  آی تی یا فناوری اطلاعات کمک می کند.

دیوید یون بنیان گذار سامسونگ نکست می گوید: ما این موضوع را درک می کنیم که نرم افزار ها و سرویس ها به عنوان بخش بزرگی از دی ان ای سامسسونگ الکترونیکس و شرکت های جوان یکی از راه های دستیابی به چنین اهداف بزرگی بدوده اند.

 به گفته ی میر سامسونگ نکست، این شرکت از کارآفرینان سراسر جهان حمایت می کند و ایجاد صندوق سرمایه گذاری با این بودجه، گواهی بر این مدعا است.

در مرحله ی سرمایه گذاری اولیه، تمرکز اصلی صندوق بر روی حوزه هایی چون،  واقعیت مجازی، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و سایر فناوری‌های پیشرو، می باشد.

شرکت هایی که تا کنون از سامسونگ نکست، کمک مالی دریافت کرده اند، Converge Industries، Dashbot،Entry Point VR، Filament، Intezer، LiquidSky، Otto Radio، ۲Sens، SafeDK و Virtru، می باشند.

معرفی سامسونگ نکست Samsung Next و حوزه ی کاری آن

برندون کیم،  قائم مقام و مدیر اجرایی بخش سرمایه گذاری سامسونگ نکست می گوید: سرمایه گذاری مجموعه سامسونگ به این شرکت های نوپا این امکان را می دهد تا با سرعت و شتاب بیشتر، به رشد  و توسعه خود بپردازند.

در حال حاضر سامسونگ نکست، چهار تیم در اقصی نقاط دنیا دارد که مهمترین آن ها تیم های مستقر در ماونتین ویوو، نیویورک، سن‌فرانسیسکو و کره‌جنوبی، می باشد. البته در سال 2017 این تیم ها و مقرهای سامسونگ نکست، افزایش پیدا می کنند.

امیلی بیچر، مدیر اجرایی سامسونگ نکست و رئیس بخش توسعه ی بین المللی، در مورد همکاری با شرکت های جوان می گوید: علاقه ی زیادی در مجموعه سامسونگ وجود دارد که با شرکت های جوان همکاری شود و روابط خوبی با شرکت های دانش بنیان در سراسر دنیا داشته باشیم. ما از شرکت های محلی برای رشد و توسعه ی کسب و کارها در همان منطقه ای که هستند، حمایت می کنیم تا سریع رشد کنند و وارد بازارهای بین المللی شوند.

این برای اولین بار بود که سامسونگ نکست در نمایشگاه CES 2017، طیف وسیعی از شرکت ها ی جوانی را که به مدد این بنیان، رشد و توسعه پیدا کردند را به نمایش می گذارد تا مردم با همکاران سامسونگ در حوزه ی فناوری بیشتر آشنا شوند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 680
تعداد کل آرا: 4504
تعداد کل بازدیدها: 870036


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)