معرفی بهترین آنتی ویروس های اندروید به همراه لینک دانلود

معرفی بهترین آنتی ویروس های اندروید به همراه لینک دانلود

ویروس های گوشی می توانند بسیار آزار دهنده باشند و عملکرد گوشی را مختل کنند. یک راه خوب برای جلوگیری و یا از بین بردن این ویروس ها استفاده از آنتی ویروس ها می باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی 5 آنتی ویروس برتر اندروید بپردازیم. همچنین لینک دانلود این آنتی ویروس های اندرویدی را نیز برای شما تهیه کرده ایم.

لیست بهترین آنتی ویروس های اندرویدی به ترتیب زیر می باشد:

شماره 1

CM security: این آنتی ویروس بالاترین امتیاز را از طرف کاربران در میان سایر آنتی ویروس ها دریافت کرده. این آنتی ویروس قابلیت اسکن و تشخیص بدافزار ها و مزاحم ها را دارد. این نرم افزار رایگان می باشد.

لینک دانلود CM security

شماره 2

AVAST: این آنتی ویروس دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه پولی می باشد. و حتی در نسخه ی رایگان هم ویژگی های باورنکردنی دارد. آوست به طور خودکار به اسکن برنامه های می پردازد.

لینک دانلود Avast

شماره 3

Bitdefender: این برنامه یک آنتی ویروس و یک ضد بد افزار است. اسکن خودکار و تشخیص و پاک کردن ویروس ها از ویژگی های این برنامه است.

لینک دانلود Bitdefender

شماره ی 4

AVG: این برنامه نیز از جمله برنامه های محبوب کاربران است و دانلود بسیار زیادی داشته. این نرم افزار ضد فیشینگ، ضد تروجان، ضد سرقت می باشد.

لینک دانلود AVG

شماره 5

Malwarebytes: امنیت بسیار بالای این نرم افزار باعث محبوبیت آن شده. این برنامه ضد بدفزار و ضد تروجان می باشد و فایل های مخرب را از دسترس هکرها دور می کند. دانلود این نرم افزار در play store بسیار بالا می باشد.

لینک دانلود Malwarebytes

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 588
تعداد کل نظرات : 416
تعداد کل آرا: 2920
تعداد کل بازدیدها: 270601


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)