معرفی اپلیکیشن های حذف کامل اطلاعات بدون امکان بازیابی یا ریکاوری در اندروید

معرفی اپلیکیشن های حذف کامل اطلاعات بدون امکان بازیابی یا ریکاوری در اندروید

بسیار برای ما پیش آمده است که اطلاعات موجود در سخت افزارهای ذخیره اطلاعات از جمله هارد دیسک ها، فلش ها، کارت های حافظه یا حافظه تلفن های هوشمند را به دلیل اینکه دیگر به کارمان نمی آیند، حذف کنیم. اما همانطور که ممکن است بسیاری از شما خوانندگان محترم بدانید، این اطلاعات با استفاده از نرم افزارهای مختلف از جمله آنچه در چگونه پیام ها و عکس های پاک شده تلگرام را بازیابی کنیم؟ آموزش داده شد، قابل بازیابی(Recovery) هستند که البته این کار در مواردیکه ما سهوا اطلاعاتی را از روی تلفن هوشمند یا حافظه دیگری حذف کردیم به کار می آیند، اما این عیب را نیز دارند که اگر گوشی تلفن یا حافظه دیگری به هر دلیل دست فرد غریبه و ناسالمی بیافتد، ممکن است از اطلاعات شما سوء استفاده کند. این حالت درخصوص گوشی های تلفن هوشمند که معمولا از نوع اندروید هستند، بسیار اهمیت می یابد چون این احتمال که این گوشی ها که نوعی حافظه هم هستند در دست فرد غریبه بیافتد بیشتر است- مانند گم شدن، دزدیده شدن گوشی یا فروختن گوشی تلفن هوشمند. در زیر روشی برای حذف دائمی، همیشگی و غیر قابل بازگششت/ریکاوری داده ها و اطلاعات ذخیره شده در گوشی به شما آموزش داده می شود. البته توصیه می شود تنها در زمانیکه می خواهید گوشی خود را برای همیشه بفروشید با به دست شخص دیگری بدهید از این روش/نرم افزار استفاده کنید.

برای حذف دائمی و غیر قابل بازگشت/ریکاوری اطلاعات از گوشی های تلفن هوشمند شما می توانید از نرم افزارهای مخصوصی که اطلاعات روی حافظه گوشی شما را برای همیشه و بطور غیرقابل بازیابی حذف می کنند. استفاده کنید. این اپلیکیشن ها/نرم افزارها به نسبت زیاد هستند که در اینجا تنها چند نمونه خوب و محبوب برای این کار معرفی می شوند که می توانید آنها را از وبسایت ها یا بازارهای اپلیکیشن مختلف دانلود کنید.

iShredder™ 5 Military Edition

معروفترین و شاید بهترین نرم افزار/اپلیکیشن برای حذف دائمی و غیرقابل بازیابی اطلاعات از گوشی هوشمند اپلیکیشن آی شردر است که نسخه های مختلفی دارد و معروفترین و بهترین نسخه آن نسخه iShredder™ 5 Military Edition است که می توانید آن را از پلی استور گوگل دانلود کنید.

نکته قابل توجه درخصوص این اپلیکیشن این است که اپلیکیشن آی شردر، اطلاعات موجود در گوشی اندروید شما را کاملا و بی رحمانه حذف می کند و توصیه می شود که زمانیکه می خواهید دیگر و به هیچ وجه از این اطلاعات استفاده نکنید، از این نرم افزار استفاده کنید. ضمنا این نرم افزار قابلیت پاک کردن یک فایل یا عکس خاص را ندارد و شامل قسمت هایی  برای پاک کردن اطلاعاتی مربوط به  تمام شماره ها ، تمام حافظه مموری کارت، تمام عکس ها ، تمام موزیک ها و …. می باشد.

اپلیکیشن سکیور اریزر(Secure Eraser)

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که اطلاعات ذخیره شده روی گوشی اندروید خود را بطور کامل و همیشگی از بین ببرید. شما می توانید این اپلیکیشن را بصورت رایگان از لینک زیر در پلی استور گوگل دانلود کنید:  Secure Eraser

ضمنا شما می توانید از نرم افزارهای حذف غیرقابل بازگشت و دائمی اطلاعات که در مقاله ..... چند نمونه از انها معرفی شده اند برای حذف اطلاعات موجود در حافظه یا مموری کارت/کارت حافظه گوشی تلفن هوشمند، دوربین، فلش یا هر دستگاه دیگری که حافظه دارد نیز استفاده کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 292
تعداد کل آرا: 3094
تعداد کل بازدیدها: 909321
معرفی اپلیکیشن های حذف کامل اطلاعات بدون امکان بازیابی یا ریکاوری در اندروید
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)