مضرات لباس زیر مردانه تنگ | ناباروری مردان در نتیجه پوشیدن لباس زیر تنگ

مضرات لباس زیر مردانه تنگ | ناباروری مردان در نتیجه پوشیدن لباس زیر تنگ
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/22

در مورد نحوه لباس پوشیدن و انتخاب لباس اکثریت مردم اطلاعات زیادی دارند، اما بر اساس تحقیقات اخیر دانشمندان آمریکایی ثبات شده است که پوشیدن لباس های زیر تنگ برای مردان خوب نیست و سبب ناباروری آنها می شود. این لباس ها به اندام های جنسی مردانه فشار وارد می کند و سبب کاهش ترشح اسپرم و عدم کیفیت لازم آن می شود.

هشدار دانشمندان: لباس های زیر تنگ در مردان سبب ناباروری می شود. دانشمندان دانشگاه هاروارد آمریکا، در تحقیقات جدید خود اعلام کرده اند، بر اساس تحقیقات لباس های زیر تنگ برای مردان مضر می باشد. در نتایج تحقیقات مشخص شده است که، لباس های زیر تنگ بر روی اندام های جنسی مردان تاثیرات منفی می گذارد و کیفیت اسپرم را کاهش می دهد.

بر اساس مشاهدات، بسیاری از زوجین برای رهایی از مشکلات ناباروری از یک روش ساده استفاده می توانند، بکنند. مردان لباس زیرهای تنگ خود را با لباس زیرهای گشاده عوض کنند. بر اساس مطالعات صورت گرفته، در کشور های غربی، بین زوجین 10 الی 15 درصدشان به علت ناباوری نمی توانند، صاحب فرزند شوند.

یکی از علل بیولوژیکی ناباروری این است که، مکانیزمی که تولید و ترشح سلول های و اسپرم ها را اداره می کند، کم فعالیت می شود و دلیل آن در بسیاری از موارد نامعلوم است.

مضرات لباس زیر مردانه تنگ | ناباروری مردان در نتیجه پوشیدن لباس زیر تنگ

در سال های اخیر در کشورهایی که از جهت اقتصادی رشد کرده اند، ناباروری شایع تر شده است. دانشمندان این را با یکسری از فاکتورهای اجتماعی و طبیعی در ارتباط می دانند، در عین حال، با آلودگی محیط زیست مرتبط می باشد.

پزشکان بر روی بیش از 600 مرد متاهل تحقیق و بررسی انجام داده اند، که در نهایت دلیل ناباروری را آشکار کرده اند. دانشمندان در طول 20 سال، مردانی که به دنبال بچه دار شدن هستند، را بررسی کرده اند. همه آنها به کلینیکی بوستون آمریکا مراجعه کرده و در آزمایش شرکت نمودند. در چهارچوب این آزمایش دانشمندان به بررسی کیفیت اسپرم پرداخته اند، که لقاح را کُند می کند و دیگر فاکتورها مشخص شده اند. در نتیجه تحقیقات مشخص شده است، مردانی که لباس های زیر عادی می پوشند، اسپرم هایشان در مقایسه با مردانی که لباس زیر تنگ می پوشند، بسیار با کیفیت است. دانشمندان که تلاش می کردند ارتباط بین پوشیدن لباس های زیر تنگ و کیفیت اسپرم را بررسی کنند، بر روی اندام های جنسی مردان تحقیق کردند. نتیجه تحقیقات نشان داد، مردانی که لباس زیر تنگ می پوشند هورمون زنانه FSH (هورمون محرکه فولیکولی Follicle-stimulating hormone) بیشتری ترشح می کنند.

به همین دلیل در نتیجه تحقیقات، دانشمندان به مردان توصیه می کنند، که لباس های زیر گشاد بپوشند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 6

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 3000
تعداد کل بازدیدها: 277085

نظرات کاربران

*