مضرات سالمون تراریخته | FDA محدودیت سالمون تراریخته را حذف نمود

مضرات سالمون تراریخته | FDA محدودیت سالمون تراریخته را حذف نمود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/21

اداره غذا و داروی ایالات متحده هشدار واردات را درباره ماهی سالمون اصلاح شده ژنتیکی برداشت. این به این معنی است که ماهی های اصلاح شده ژنتیکی در نهایت راهی برای عرضه مواد غذایی کشور خواهند یافت. هشدار واردات بر روی تخم مرغ ماهی آزاد AquAdvantage AquaBounty برداشته شده است. ماهی پس از سه سال پس از تأیید اولیه توسط FDA، می تواند به ایالات متحده نزدیک شود.

FDA در کنفرانسی در سال 2016 گفته بود که لاین اصلاح شده را مسدود کند تا دستورالعمل های جدید برچسب گذاری صادر شود. در حال حاضر دولت معتقد است که استاندارد اخلاقی مواد غذایی که اخیرا تصویب شده است، مطابق با این دستورالعمل است.

اسکات گوتلیب، کمیسیون FDA، افزود که تغییرات ژنتیکی برای سالمون برای سلامتی شناخته شده است و تأثیری قابل توجهی بر محیط زیست ندارند. تغییراتی که AquaBounty با استفاده از DNA از دیگر ماهی ها برای سرعت بخشیدن به میزان رشد ماهی قزل آلا انجام داده است. در حالی که این موضوع باعث نگرانی در مورد آلودگی می شود، این ماهی اصلاح اصلاح شده به صورت استریل و زنانه است که امکان ازدواج آنها با ماهی قزل آلا وحشی را از بین می برد.

سیلویا وولف، رئیس سابق AquaBounty، گفته است که صدور گواهینامه برای تاسیسات در حال رشد در ایندیانا در هفته های پس از آن که تخم مرغ دریافت می شود، وارد می شود. حدود 18 ماه پس از آن برای ماهی آزاد به هدف خود برسد. اگر این اتفاق بیفتد، به عنوان یک اتحاد از محیط زیست، ماهیگیری حرفه ای و گروه های علاقه مند به عموم، در حال فرار از ادعای FDA برای تصویب در زمینه ایمنی است، هنوز دیده می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226452

نظرات کاربران

*