مضرات بال و گردن مرغ | چرا باید بال و گردن مرغ نخوریم | معایب بال و گردن مرغ

مضرات بال و گردن مرغ | چرا باید بال و گردن مرغ نخوریم | معایب بال و گردن مرغ
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/21

همانطور که همه ما نیز می دانیم برخی از قسمت های مرغ قابل مصرف نیستند. همچنین می دانیم که مرغ هایی که امروزه در بازار هستند به صورت تزریق هورمون رشد نموده اند که این هورمون ها برای سلامتی ما انسان ها بسیار مضر هستند. البته این تنها مربوط به گوشت مرغ نیست و بیساری از مواد غذایی موحود در بازار با فرآیندهای هورمونی رشد نموده اند. در این مقاله برای شما مخاطبین گرامی بدین موضوع می پردازیم که کدامیک از قسمت های مرغ را نباید مصرف نمود و چرا خانم ها نباید بال مرغ بخورند و مضرات استفاده از بال مرغ کدام است. با ما همراه شوید.

یکی از خطرناک ترین هورمون های موجود استروئیدها هستند که بخصوص برای خانم ها می توانند مشکلات بسزایی را ایجاد کنند. هورمون های استروئید که معمولا به مرغ ها تزریق می شود تقریبا بیشتر اندام های گوارشی انسان تحت تاثیر آن قرار میگیرد مانند کبد و می توانند اختلالات گوارشی فراوانی را برای انسان بخصوص خانم ها ایجاد کند. خانم ها در این زمینه ضعیف تر از آقایان هستند و مصرف بال مرغ می تواند میزان کلسترول را بشدت بالا برده و آسیب های قلبی شدیدی را بویژه برای خانم ها ایجاد کند.
بال مرغ یکی از خوشمزه ترین قسمت های مرغ بوده و دلیل آن هم وجود چربی های زیادی است که ئدر آن وجود دارد و همانطور که می دانید یک ماده خوشمهزه می تواند برای خوردن وسوسه کننده باشد. اما ممنوعیت تنها برای بال مرغ نیست و گردن مرغ نیز به خانم ها و دختر ها توصیه نمی شود. متخصصیت در مورد مصرف نکردن گردن مرغ می گویند که گردن محل عبور اعصاب و همچنین وجود غذذ لنفاوی است که ترکیباتی را فراهم می کند که برای انسان بخصوص خانم ها مضر است.
بسیاری از افراد به دکترها مراجعه می کنند و از ضایعه هایی سخن می گویند که خودشان نیز از علت آ« بی خبر هستند. افرادی که کیست های خود را عمل می کنند و دوباره با ارضه آن مواجه می شوند و حتی ممکن است از آخرین بار کیستشان بزرگتر نیز شده باشد باید توجه کنند که این کیست ها همه از عوارضش مصرف زیاد بال مرغ است.

در حقیقت همه اینها از مضرات دنیای مدرن امروزی بوده که به جای مصرف مواد غذایی سالم مجبوریم از مرغ های هورمون زده شده که بیشترین تجمع آن در گردن و بال مرغ است استفاده نماییم. استروئیدها تاثیرات بسیار وحشتناک و خطرناکی بر روی بدن انسان دارند. زمانی که هورمون های استروئید تزریقی در مرغ ها در کنار هورمون های زنانه قرار می گیرد فرآیند ساخت کیست های رحم زنانه را افزایش می دهد. به همین دلیل به هیچ عنوان به خانم ها خوردن بال و گردن مرغ توصیه نمی شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 56828

نظرات کاربران

*