مشکلات گوشی آیفون ایکس اس | مشکلات فنی گوشی iPhone XS

مشکلات گوشی آیفون ایکس اس | مشکلات فنی گوشی iPhone XS
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/20

اپل جدید اپل قرار است بهترین محصولات را ارائه دهد که شرکت از نظر سختافزاری و پیشرفت های تکنولوژیکی ارائه می دهد. آنها از قدرتمندترین چیپست هایی که اپل ارائه می دهند، ویژگی دارند، اما به نظر می رسد که با وجود قدرتمند بودن آن ها، برخی از کاربران در برخی از مسائل لکنت در تلفن خود در حال اجرا هستند.

با توجه به گزارش های ارسال شده در انجمن های اپل (از طریق 9to5Mac)، به نظر می رسد که برخی از صاحبان آیفون XS و XS حداکثر تجربه لکنت انیمیشن. این به نظر می رسد زمانی رخ می دهد که گوشی با استفاده از محتوای استاتیک در برنامه پیشین برای حدود 10 ثانیه به حالت غیر فعال باقی مانده است، پس بعد از آن زمانی که کاربران سعی می کنند با آن ارتباط برقرار کنند، به لکنت انیمیشن می روند.

این بدان معنی است که اگر شما در حال خواندن یک وب سایت هستید و یا از طریق صفحه لمس یا پیمایش نمی کنید، پس از 10 ثانیه یا بعد از آن، ممکن است گوشی دوباره لرزش بیدار شود. این به نظر می رسد تقریبا تمام دستگاه های iPhone XS و XS Max، حتی در دستگاه هایی که جایگزین شده اند، و همچنین واحدهای نمایشی موجود در فروشگاه های اپل، اعمال می شود.

مشخص نیست که چه چیزی باعث ایجاد مشکل می شود، بنابراین نمی توانیم بگوئیم که آیا این یک مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری است. در ضمن شما می توانید ویدیو بالا را بررسی کنید اگر میخواهید بدانید که این لکنت چگونه به نظر می رسد در صورت عدم اطمینان.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253909

نظرات کاربران

*