مشکلات رانندگان اسنپ| مشکلات رانندگان تپسی

مشکلات رانندگان اسنپ| مشکلات رانندگان تپسی

در مقاله نظرات رانندگان اسنپ و نظرات رانندگان تپسی در مورد نظرات رانندگان شرکت اسنپ و تپسی توضیح داده شد که هم نظرات مثبت و هم نظرات منفی و انتقادات نسبت به این سرویس های تاکسی آنلاین بودند. با توجه به بیان برخی از مشکلات و نقدها توسط رانندگانی که عضو هستند یا قصد عضویت در شرکت تاکسی آنلاین اسنپ(Snapp) را دارند و در مقاله چگونه به سادگی راننده اسنپ شویم؟ و چگونه راننده تپسی یا tap30 شویم؟ و دیگر صفحات مربوطه در وب بیان شده اند، در این نوشته سعی می شود که مشکلاتی که رانندگان پیش از شروع به کار یا بعد از شروع به کار در اسنپ و تپسی با آن مواجه هستند، آورده شوند.

سخت گیری در شرایط عضویت یکی از انتقادات رانندگانی که قصد کار در اسنپ را دارند می باشد برای مثال سخت گیری درخصوص مواردی مانند وجود برخی از تجهیزات یا تزئینات در خودرو که مشکل خاصی هم ندارند. یکی از رانندگان در مورد تپسی اینگونه گفته است: من رفتم واسه ثبت نام.به همه چی ماشین گیر دادن.از شیشه دودی گرفته تا پلاستیک پشت سری راننده.پشیمون شدم.ماشینمم پژو 206 مدل 95

سخت گیری درخصوص اینکه ماشین باید به نام خود شخص باشد و اینکه امکان استفاده دو نفر از یک ماشین وجود داشته باشد.

کرایه نسبتا پایین برای خودروهای نو که شاید توجیه اقتصادی نداشته باشد- فرض کنید که شخصی ماشین 30 تا 40 میلیون داشته و بخواهد در اسنپ کار کند که شاید با درآمد ماهانه و در نظر گرفتن هزینه های مربوطه نتواند در کوتاه مدت بازگشت سرمایه داشته باشد.

با توجه به زیاد شدن تعداد رانندگان عضو اسنپ، شرایط برای رانندگان رقابتی شده و طبیعتا تعداد مسافر کمتری می توانند در طول روز سوار کرده و متعاقبا درآمد کمتری خواهند داشت.

سخت گیری درخصوص خودروهای وی آی پی(VIP) که سرویس های VIP که درآمد بیشتری دارند را ارائه می دهند. علی رغم اینکه با توجه به تعریف این سرویس خودروهای ارائه دهنده سرویس VIP در اسنپ باید ویژگی ها و امکانات خاصی داشته و تمیز باشند، اما الزام به داشتن برخی از امکانات مانند اینکه اگر خودروی شما گرمکن ندارد، منطقی به نظر نمی رسد. برای مثال یک راننده که برای ثبت نام در سرویس VIP اسنپ با مسئولان ثبت نام صحبت کرده بود در پاسخ به اینکه آیا می توان با تندر 90 اتوماتیک که قیمتی حدود 90 میلیون تومان دارد ثبت نام کرد، گفته اند که فقط با دنا می شود و آن هم به دلیل اینکه این خودرو متفاوت است و گرمکن صندلی دارد! حال سوال این است که چنین امکاناتی در یک سفر کوتاه که نهایتا یک ساعت به طول می کشد چقدر مورد استفاده است و شاید بتوان تعریف از سرویس VIP را وجود امکاناتی مانند کولر یا بخاری/سیستم تهویه مناسب، تمیز بودن داخل کابین خودرو و راننده خوش برخورد و بطور کل بی نقص بودن سرویس تعریف کرد. ضمن اینکه این سوال وجود دارد که برای فردی که خودرویی با قیمت حدود 100 میلیون تومان دارد و خودرویش به بسیاری از امکانات جدید مجهز است، آیا درآمد کافی که توجیه این سرمایه را داشته باشد از طریق کار در شرکت های تاکسی آنلاین مانند تپسی و اسنپ بدست خواهد آورد؟!!

موارد فوق الذکر تنها برخی از مشکلات رانندگان اسنپ و تپسی است که از طریق بخش نظرات مقالات چگانه درخصوص اسنپ و تپسی و همچنین دیگر صفحات وب مرتبط با اسنپ و تپسی بیان شدند و ممکن است رانندگان فعال یا کسانیکه می خواهند در اسنپ یا تپسی عضو شوند، مشکلات و انتقاداتی داشته باشند که می توانند در اینجا یا مقالات تپسی و اسنپ چگانه مطرح کنند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 1.9
sigmaمجموع آرا: 11

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679778


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)