مشکلات آخرین نسخه ویندوز 10 | مایکروسافت مجبور به پاک کردن نسخه های جدید شد

مشکلات آخرین نسخه ویندوز 10 | مایکروسافت مجبور به پاک کردن نسخه های جدید شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/21

آخرین به روز رسانی ویندوز 10، KB4482887، قرار بود چندین بهبود را برای سیستم عامل شرکت به ارمغان بیاورد اما برعکس آن را انجام داده است. بسیاری از افرادی که به روز شده اند متوجه شده اند که آخرین نسخه سیستم عامل منجر به مسائل مربوط به عملکرد در بازی ها و موش ها شده است. مایکروسافت این مسئله را تایید کرده و گفته است که در حال کار بر روی یک تعمیر است.

مایکروسافت در یادداشتهای انتشار اشاره می کند که پس از نصب این بروز رسانی، کاربران ممکن است هنگام بازی کردن بازی های خاص مانند Destiny 2، "کاهش گرافیک و عملکرد موش با بازی دسکتاپ را متوجه شوند."

گزارش های آنلاین از کاربران نشان می دهد که این به روز رسانی باعث شده است که مسائل عملکرد با عناوین مسن نیز با Call of Duty 4 و Call of Duty: Modern Warfare 2 نیز در مورد همان شکایت.

این شرکت اضافه می کند که در حال کار بر روی یک رزولوشن است و یک نسخه به روز رسانی در آینده منتشر خواهد کرد. این می گوید که کاربران می توانند KB4482887 را به عنوان یک قطعنامه کوتاه مدت برای بازگرداندن عملکرد حذف کنند.

لازم به ذکر است که KB4482887 چندین بهبود کیفیت زندگی را برای ویندوز 10 به ارمغان می آورد. هیچ مشکل عمده ای در زمینه عدم بازی با این آخرین به روز رسانی گزارش نشده است. بنابراین کاربران که در دستگاه های خود بازی نمی کنند، نگران نباشند و می توانند از آخرین نسخه ویندوز 10 بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226452

نظرات کاربران

*