مشخصات P10 و Honor 8X | پی تن و آنر جدید با آپدیت جدید Android 9 Pie

مشخصات  P10 و Honor 8X | پی تن و آنر جدید با آپدیت جدید  Android 9 Pie
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

Huawei در حال انجام این کار بیش از فقط راه اندازی دستگاه های جدید، P30 و P30 Pro دقیقا در این هفته است. همچنین آخرین نسخه بهروزرسانی سیستم عامل برای چند دستگاه موجود موجود است. گزارش های متعدد از کاربران در سراسر جهان آمده است که Huawei P10 و Honor 8X در حال حاضر به روز رسانی 9 پیک خود را دریافت می کنند.

دستگاه های Huawei با EMUI، شرکت خود پوست سفارشی می آیند، که تغییرات قابل توجهی در نحوه نمایش Android در دستگاه های خود دارد. EMUI 9 آخرین نسخه نرم افزار سفارشی آن است و در بروزرسانی Pie بر روی Huawei P10 و Honor 8X عرضه شده است.

همانطور که احتمالا انتظار دارید، شرکت Android 9 Pie را برای این دستگاه ها به صورت مرحله ای اجرا می کند. پس از آن زمان، پیش از آنکه سیستم عامل جدید برای کاربران در همه جا در دسترس باشد، زمان می برد. با این حال، قبل از آنکه برای همه وارد شود، نباید طولانی باشد.

تمام ویژگی های موجود در نسخه پای با این به روز رسانی به این گوشی ها می رسند. Huawei بهبود قابل ملاحظه ای در پوست سفارشی خود داشته و همچنین کاربران برای تغییر خوبی در مناظر هستند. EMUI 9 قطعا در مقایسه با نسخه 8.1 بسیار بهتر است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134522

نظرات کاربران

*