مشخصات گوشی s9 و S9+ مشخص شد

مشخصات گوشی s9 و S9+ مشخص شد

یک گزارش جدید طراحی جلوی سامسونگ گلکسی اس 9 ، Galaxy S9 و Galaxy S9 + گوشی های هوشمند آینده سامسونگ را فاش نمود. در اینجا یک تصویر تازه فاش شده از نمای شیشه ای عقب Galaxy S9 را مشاهده می کنید.

 

در تصویر زیر، گلکسی S9 را می توانید مشاهده کنید که در سمت چپ تصویر قرار داشته و سمت راستی که بزرگتر است + Galaxy S9 استکه در  سمت راست تصویر قرار دارد. در تصویر می توانید هر دو گوشی های هوشمند را مشاهده نمایید و پنل های منعکس کننده پشت آن ها مشخص است. تصویر بالا مدل ارکیده خاکستری Galaxy S9 و نسخه میدنایت  +Midnight Black Galaxy S9  را نشان می دهد.

مشخصات گوشی s9 و S9+ مشخص شددر مقایسه با Galaxy S8 Duo، پنل های عقب Galaxy S9 و S9 + به گونه ای طراحی شده اند که کاربران در نهایت لمس کردن دوربین به اسکنر اثر انگشت دسترسی نخواهند داشت. قابلیت شناسایی بیومتریک در زیر ماژول دوربین در Galaxy S9 و S9 + قرار دارد. همانطور که شایعات نشان داده است، گلکسی S9 دارای یک دوربین در عقب است. Galaxy S9 + یک دوربین دوگانه در عقب به صورت عمودی دارد.

انتظار میرود گوشی های جانشین گلکسی S8 و S8 + مانند خودشان دارای  پنل های صفحه نمایش S-AMOLED باشند. Galaxy S9 duo نیز نسبت ابعاد 18.5: 9 و طراحی صفحه نمایش Infinity را پشتیبانی می کند. این گوشیها احتمالا با Android 8.0 Oreo بارگیری شده اند که با Samsung Experience 8.0 UI سفارشی شده است. گزارش های اخیر نشان داده اند که Galaxy S9 و S9+  در مراسم MWC معرفی خواهند شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 283
تعداد کل نظرات : 13
تعداد کل آرا: 253
تعداد کل بازدیدها: 92861
مشخصات گوشی s9 و S9+ مشخص شد
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)