مشخصات گوشی اوپو رنو | پرچمدار اوپو رنو معرفی شد

مشخصات گوشی اوپو رنو | پرچمدار اوپو رنو معرفی شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/03/26

گوشی هوشمند پرچمدار Oppo Reno اعلام شده است. به خاطر داشته باشید که ماه گذشته ما ویدیوئی را به اشتراک گذاشتیم که در آن تلفن Oppo تلفن همراهی را که با دوربین منحصر به فرد به نظر می آمد، عرضه کرد؟ برای کسانی که ممکن است در مورد اصالت گوشی شک و تردید داشته باشند، به نظر می رسد که این بسیار واقعی است زیرا Oppo از رسما رسمی جدید خود را معرفی کرده است.

موجود در دو مدل: رنو و رنو 10 برابر زوم، سابق خواهد شد صفحه نمایش 6.4 اینچ OLED ورزشی و توسط چیپ ست Snapdragon 710 طراحی شده است، در حالی که دومی دارای صفحه نمایش 6.6 اینچ بزرگ و دارای Snapdragon 855، آن را قوی تر از دو.

علاوه بر اندازه صفحه نمایش و چیپ ست نیز گفته می شود که Oppo Reno 10x Zoom همچنین یک سیستم دوربین را ارائه می دهد که می تواند زوم 10 برابر را ارائه دهد، چیزی که ما باید تعجب کنیم که چگونه آن را در مقایسه با 5 برابر زوم خود از هوآوی . انتظار میرود که تلفنها دارای یک دوربین پیکان به شکل گوهی باشند که به عنوان جایگزین برای صفحه نمایش خمیده و سوراخ پانچ عمل می کند. همچنین یک اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش وجود خواهد داشت.

از لحاظ قیمت گذاری، مدل استاندارد Reno با قیمت 450 دلار شروع می شود، در حالی که مدل 10x Zoom با قیمت 600 دلار قیمت بیشتری خواهد داشت. در مورد زمانی که تلفن بتواند راه خود را در ایالت متحده پیدا کند، Oppo می تواند اعلام کند که در یک رویداد راه اندازی جهانی که در 24 آوریل در زوریخ برگزار خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 79141

نظرات کاربران

*