مشخصات واقعیت مجازی اچ تی سی | ویژگی های HTC Vive Focus Plus

مشخصات واقعیت مجازی اچ تی سی | ویژگی های HTC Vive Focus Plus
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

در ماه فوریه، HTC اعلام کرد که هدست واقعیت مجازی HTC Vive Focus Plus (VR). برای کسانی که تعجب می کنند که هدست انتظار می رود به فروش برسد، شما خوشحال خواهید شد تا یاد بگیرید که HTC اعلام کرده است که Vive Focus Plus با قیمت 800 دلار در ماه آوریل شروع به کار خواهد کرد.

طبق اعلام Alvin Wang Graylin، رئیس جمهور چین، "با ارائه این ویژگی های پیشرفته برای Vive Focus Plus، صنعت VR با این نسل جدید از دستگاه های VR کاملا مستقل عرضه می شود. ما هیجان زده هستیم تا بتوانیم از تجربیات متعدد و موارد استفاده در VEC استفاده کنیم که فرصت های باور نکردنی را برای Vive Focus Plus و تمام VR ارائه می دهد. "

برای کسانی که نا آشنا هستند، HTC Vive Focus Plus نسخه سازمانی Vive Focus است. در حالی که هدستهای VR به طور معمول در بازیگران هدف قرار می گیرند، HTC تصمیم گرفته است تا Vive Focus Plus را به کاربر شرکت اختصاص دهد. یک جفت کنترل کننده شش درجه ای از آزادی وجود خواهد داشت که در هنگام استفاده از آن برای نمونه هایی مانند شبیه سازی های پزشکی دقیق تر خواهد بود.

Vive Focus Plus همچنین شامل یک مجوز سازمانی است که به کاربران امکان دسترسی به حدود 250 برنامه کاربردی Wise Vive را می دهد. همچنین یک ویژگی چند حالته است که به شما اجازه می دهد تمرکز را به یک مرکز VR از منابع مختلف در سراسر کامپیوتر، گوشی های هوشمند، کنسول و غیره تبدیل کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 18
تعداد کل آرا: 154
تعداد کل بازدیدها: 104645

نظرات کاربران

*