مستند جی تی آی در سال 2019 ارائه می شود | جزییات مستند GTA

مستند جی تی آی در سال 2019 ارائه می شود | جزییات مستند GTA
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/07/24

فرنچایز Grand Theft Auto برای مدت طولانی است که درمیان چندین نسل محبوب بوده است، از همان روزهای اولیه بازی که در آن گرافیک های با پیکسل بندی پایین و از بالا به پایین ارائه شده بود این محبوبیت آغاز شد و با وجود این همه مدت هنوز هم آن را یک بازی فوق العاده سرگرم کننده برای گیمرها و برای تمامی سنین تلقی می شود. این بازی از نظر گیم پلی و گرافیک پیشرفت کرده است، و Grand Theft Auto V آخرین عنوان در فرنچایز است.

این عنوان با تاخیر طولانی روانه بازار شد و گفته شد که Rockstar در سه روز اول به میزان یک میلیارد دلار درآمد داشته است. این روند تا امروز ادامه دارد و به همین دلیل تعجب آور نیست که یک مستند درباره بازی ساخته شده است. آن را توسط رابر رایان کارگردانی شده است که توسط آنابل ویگدر و نیک تاوسیگ به نمایش گذاشته شده است.

دقیقا اینکه چه نوع محتوایی قرار است در این مستند مورد انتظار نشان داده خواهد شد هنوز مشخص نیست، اما ما تصور می کنیم که به احتمال زیاد به موضوعاتی نظیر اینکه چگونه تا کنون بازی جی تی آ این بازی معروف جهانی توانسته بر روی جامعه تاثیر گذار باشد بحث می کند. شاید هم در مورد بحث هایی باشد که چگونه بازی GTA الهام بخش خشونت در جوانان چه در آمریکا و چه در جهان بوده است.
هنوز هیچ تاریخی برای ارائه مستند اعلام نشده است اما به زودی همه چیز مشخص خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765881

نظرات کاربران

*