مزایای لمینت کردن ناخن | چگونه ناخن ها را لمینت کنیم؟ | روشی برای استحکام ناخن | جلوگیری از شکستن ناخن ها

مزایای لمینت کردن ناخن | چگونه ناخن ها را لمینت کنیم؟  |  روشی برای استحکام ناخن  |  جلوگیری از شکستن ناخن ها
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/24

لمینت کردن ناخن روشی جدید برای مستحکم و زیبا کردن ناخن هاست. این رو جایگزین مناسبی برای کاشت ناخن و ژل ناخن می باشد. در ادامه نکاتی درباره لمینت ناخن می خوانید.

این روزها برای مقاوم سازی ناخن از لمینت ناخن استفاده می­شود. همان­طور که می­دانیم ناخن طبيعی به علت سبُك بودن و قابليت انعطاف پذيري که دارد در روش کاشت به شدت آسیب می­بیند، اما در لمینت به علت محکم­تر شدن و مقاوم شدن در برابر ضربه و فشار مدت­های بیشتری سالم و زیبا باقی می­ماند.

 

شاید بپرسید چه زمانی باید از لمینت ناخن استفاده کنیم؟

پس از این­که چند بار از کاشت ناخن استفاده کرده باشید، ناخن شما سخت آسیب دیده است. در چنین مواردی بهتر است مدتی به دستانتان فرصت داده و اجازه­ی خوب شدن به ناخن­های خود بدهید. پس از این­که ناخن شما ترمیم شد یکبار دیگر برای زیبا کردن آن و مقاوم کردنش از کاشت ناخن استفاده کنید.

 

 

چه افرادی از لمینت ناخن استفاده می کنند؟

همان­طور که می­دانید در روش استفاده از پودر کاشت ناخن شما بسیار ضخیم می­شود. بسیاری افراد از این حالت پیش آمده بر سر انگشتان خود ناراحت و ناراضی هستند. ما به این افراد لمینت ناخن را پیشنهاد می­کنیم که در مقایسه بارها بهتر از کاشت است.

لاك ژل نمی­تواند جایگزین خوبی برای لمینت باشد چرا که عمر طولانی روي ناخن ندارد. افرادی که تا کنون ناگزیر از این روش استفاده می­کردند، مي توانند لمینت ناخن را انتخاب كنند.

حتما در مواردی مشاهده کرده اید که در صدف ناخن برخی افراد پستی و بلندی وجود دارد، لمینت ناخن این عیب را به زیبایی می پوشاند.

گاهی محل کار افراد به نحوی است که انجام دادن کاشت ناخن و اعمالی از این قبیل ایجاد حساسیت می­کند و محدودیت ها و تهدیدهایی را برای فرد به وجود می آورد. با لمینت ناخن دیگر نباید نگران این موضوع باشید چرا که به دلیل بافت ریز و سالمی که دارد بسیار نازک و طبیعی به نظر می­رسد.

 

 

 

 

آیا می­شود لمینت ناخن را هر زمان که بخواهیم از بین ببریم؟

از بین بردن یا به اصطلاح ریموو کردن در این روش مثل روش­های دیگر به سادگی امکان پذیر است. نحوه ي ريموو كردن هم مثل ريمووهای دیگر پنبه را از به حلّال که معمولا استون است آغشته ميكنيم و روي ناخن قرار می دهیم. سپس روی آن فویل می گذاریم و بعد از مدت بیست یا سی دقيقه فويل ها را از روی ناخن برمی­داریم. البته که انجام این روش نیازمند آموزش حضوری است.

در پایان باید بگوییم که لمينت يا كاشت گريم مدل تخصصی كاشت ناخن است. در اين نوع كاشت استحكام بسيار بالايي برای ناخن های ما ایجاد می شود. در صورت ضربه خوردن یا شکستن یا هر نوع آسیبی به صدف ناخن آسيب نمي رسد.  در صورت تمایل به  تغییر دادن طراحی يا شكل فرنچ يه سادگی پوسته از پایه جدا می شود و لازم نیست تمام ناخن را درگیر کرد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 21
تعداد کل نظرات : 0
تعداد کل آرا: 7
تعداد کل بازدیدها: 9776

نظرات کاربران

*