مزایای سیمکارت دائمی ایرانسل

مزایای سیمکارت دائمی ایرانسل

در مقاله چگونه سیم کارت اعتباری ایرانسل را به دائمی تبدیل کنیم؟ نحوه تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی درخصوص نحوه تبدیل سیمکارت اعتباری ایرانسل به سیمکارت دائمی توضیح داده شد. در این نوشته سعی می شود برخی از مزایای سیمکارت دائمی آورده شود.

مزایایی که یک سیمکارت دائمی به همراه می آورد شامل موارد زیر می شود:

صدور صورتحساب بصورت دوره ای و پرداخت هزینه استفاده از سرویس های ایرانسل از طریق قبض/صورتحساب که دیگر شما نیازی به نگرانی درخصوص شارژ سیمکارت اعتباری خود ندارید.

امکان ترابرد به دیگر اپراتورهای موبایل کشور – بعد از سه ماه از تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی.

تعرفه های استفاده از سیمکارت های دائمی ایرانسل کمتر از سیمکارت های اعتباری ایرانسل است. برای مثال هزینه مکالمه درون شبکه(ایرانسل) سیمکارت دائمی 33 تومان و اعتباری 66 تومان است. می توانید تعرفه های سیمکارت های ایرانسل را در https://goo.gl/TRBQDB  مشاهده نمایید.

امکان استفاده از معدودی از خدمات ایرانسل که برای سیمکارت های اعتباری فراهم نیست با داشتن سیمکارت اعتباری ایرانسل(و البته اپراتورهای دیگر) فراهم می شود. مانند دریافت ریزمکالمات که تنها برای سیمکارت های دائمی ایرانسل ارائه می شود و سیمکارت های اعتباری امکان دریافت ریز مکالمات را ندارند.

ضمن اینکه اخیرا ایرانسل برای کسانیکه سیمکارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل می کنند مزایا و هدایای تشویقی خاصی مانند 20+6 گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه برای ماه اول و از ماه دوم هر ماه 1 گیگابایت اینترنت رایگان تا شش ماه بعلاوه یک ماه مکالمه رایگان درون شبکه ایرانسل (از ماه دوم روزانه یکساعت مکالمه ایرانسلی رایگان) قرار داده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 197
تعداد کل آرا: 2660
تعداد کل بازدیدها: 679739


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)