مردان خوش اندام تر هستند یا زنان | چرا زنان از مردان خوش اندام ترند

مردان خوش اندام تر هستند یا زنان | چرا زنان از مردان خوش اندام ترند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/09/22

زمانی که شما در حال انجام ورزش های هوازی هستید یکی از مهمترین عواملی که در کاهش وزن و داشتن وزنی ایده آ ل و در نهایت خوش اندام موثر می باشد میزان اکسیژنی است که در ورزش های هوازی دریافت می کنید.

دانشمندان با تحقیق بر روی 18 زن و مرد بدین نتیجه رسیدند که خانم ها نسبت به آقایان میزان اکسیژن بیشتری جذب می کنند و در نتیجه خوش اندامتر هستند. این آزمایش بر روی زنان و مردانی صورت پذیرفت که بر روی تردمیل راه می رفتند.درست است که مردان از زنان ورزشکارتر هستند و شاید اهمیت بیشتری به ورزش کردن می دهند اما به دلیل دریافت اکسیژن کمتر نسبت به زنان به طور کلی زنان خوش اندام تر از مردان هستند. سیستم های هوازی ماهیچه های زنان نسبت به مردان بهتر کار می کند و عضلات زنان استخراج اکسیژن را از خوون با سرعت بیشتری انجام می دهد.

پس تمامی عوامل موثر در خوش اندامی خانم ها به این باز می گردد که خانم ها پروسه استخراج و پردازش اکسیژن را در ماهیجه هایشان با سرعت بیشتری انجام می دهد و به همین دلیل عملکرد ورزشی بالاتری نسبت به مردان دارند. امروزه یکی از مهمترین مسائلی که توسط زنان مطرح می شود خوش اندام بودن است. بسیاری از خانم ها از چاقی رنج می برند در حالی که بسیار راحت تر از مردان می توانند خوش اندام باشند.

تنها با تغییر دادن قسمت های کوچکی ذدر سبک زندگی خود می توانید به ایده آل های خود برسید. برای اینکه نه خودتان و نه فرزندانتان به این مشکلات دچار نشوید بهتر است که سبک زندگی خود را تغییر دهید.

 در مقاله زیر برای شما مواردی را عنوان می کنیم که به راحتی بتوانید تناسب اندام داشته باشید.


1 : بدون درنگ آب بنوشید و نگذارید بدنتان بی آبی بکشد : نگذارید هیچگاه تنشه شده و بعد آب بنشوید. زمانی که بدون اینکه احساس تشنگی کنید آب بنوشید لطف بزرگی به خود در تناسب اندام نموده اید. آب نوشیدن باعث افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی می شود پس در روز بیشتر از شب آب بنوشید حتی زمانی که احساس تشنگی نمی کنید.


2 : از ساعت 7 شب به بعد در وعده های غذایی خود حساس باشید: زمانی که شام را مصرف می کنید و سپس به پای تلویزونی می روید احساس می کنید که باید چیزی مصرف کنید. مخصوصا اگر شما خود را زود میل کنید ممکن است تا زمانی که بخوابید از تنقلات و میان وعده ها استفاده کنید که اگر مراقب رژیم خود نباشد و تناسب اندامتان اولویت نداشته باشد ممکن است موادی مصرف کنید که باعث چاقی شما شود.


3 : غذاهای مورد علاقه خود را بخورید:اگر غذاهای مورد علاقه خحود را حذف کنید مطمئن باشید که در رژیم غذاییتان به بیراهه می روید. پس تا می توانید تعادل را راعیت نموده اما غذاهای مورد علاقه خود را حذف نکنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 15
تعداد کل آرا: 149
تعداد کل بازدیدها: 137814

نظرات کاربران

*