مدیرعامل فیس بوک از آینده ایمن خبر داد

مدیرعامل فیس بوک از آینده ایمن خبر داد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/19

سال گذشته یا به همین ترتیب برای شهرت فیس بوک خصوصا خوب نبوده است، جایی که ما دیدیم که این شرکت از جای دادن همه بچه های خنک برای تعقیب شدن، به عنوان پلت فرم شبکه های اجتماعی است که کاربران در حال تلاش برای حذف آن هستند. این به علت رسوایی های مختلف امنیتی است که حتی تا امروز نیز این شرکت را تهدید کرده است.

با این حال، مدیر عامل فیس بوک، مارک زوکربرگ امیدوار است اعتماد شما را جلب کند، در حالی که در یک پست وبلاگ که در وبسایت فیسبوک نوشته شده است، زاکربرگ وعده داده است که این شرکت در آینده به یک نقشه راه متمرکز بر حریم خصوصی دست یابد. زاکربرگ اذعان دارد که این امر برای این شرکت غیرقابل انعطاف است، اما او همچنین معتقد است که این چیزی است که او فکر میکند که میتواند برای کاربران خود انجام دهد.

"من می دانم که بسیاری از مردم فکر نمی کنند که فیس بوک می تواند یا حتی می خواهد این نوع پلت فرم متمرکز بر حریم خصوصی را بسازد؛ زیرا به طور خلاصه ما در حال حاضر اعتبار قوی برای ایجاد خدمات محافظت از حریم خصوصی نداریم، ابزار برای به اشتراک گذاری باز بیشتر. اما ما بارها نشان داده ایم که می توانیم برای ایجاد خدماتی که واقعا مردم می خواهند، از جمله پیام های خصوصی و داستان ها، تکامل پیدا کنیم. "

Zuckerberg ادامه می دهد تا برخی از مراحل را که شرکت برای اطمینان از حریم خصوصی بهتر کاربران خود می کند، برجسته نماید. این شامل "کاهش پایداری" است که به این معنی است که آنچه که پست می کنید برای همیشه حفظ نخواهد شد. او همچنین در مورد مواردی مانند مراکز داده ای که فیس بوک در گذشته انتخاب کرده است، برای جلوگیری از کشف کشورهایی که نقض حقوق بشر مانند حفظ حریم خصوصی یا آزادی بیان شناخته شده است، اشاره می کند.

ما مطمئن نیستیم که آیا همه اینها برای فیس بوک برای به دست آوردن اعتماد کاربران آن کافی خواهد بود، اما ما باید صبر کنیم و ببینیم. در عین حال فیس بوک اخیرا تایید کرده است که در اواخر امسال، ابزار «Clear History» خود را راه اندازی خواهند کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 38
تعداد کل آرا: 806
تعداد کل بازدیدها: 600502

نظرات کاربران

*