مدرن ترین شیوه برای افزایش میل جنسی | نور درمانی برای افزایش میل جنسی

مدرن ترین شیوه برای افزایش میل جنسی | نور درمانی برای افزایش میل جنسی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/06

بسیاری ازآقایان و خانم ها از مشکلات جنسی رنج می برند. آن ها نسبت به جنس مخالف خود میل جنسی پایینی دارند در حالی که طرف مقابلشان دوست دارد که رابطه جنسی گرمی با شریک زندگی خود داشته باشد. در این حالت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که در صورت رسیدگی نکردن و مهم ندانستن آن باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده و یا همچنین خیانت از سوی شریک زندگی خود شوند. پس پیش از اینکه مشکلی برای شما ایجاد شود و زندگی خود را از دست بدهید مراقب باشید که زندگی خود را مهم بدانید و نگذارید به دلایل کم اهمیت آن عنصر ارزشمند یعنی زندگی متاهلی را از دست بدهید. در این مقاله برای شما یکی از جدیدترین روش ها برای افزایش میل جنسی را به شما آموزش خواهیم داد. 

با چگانه همراه شوید تا برای افزایش میل جنسی راه حلی تازه یاد بگیرید. محققین ایتالیایی شیوه ای جدید در این زمینه و افزایش میل جنسی پیدا نموده اند که به آن نور درمانی می گویند. در این تحقیق جامعه آماری انتخاب شده از بین 38 مرد است که تمامی آن ها یا مشکلات جنسی داشته و یا اصلا تمایلی به رابطه جنسی ندارند. سپس نیمی از این افراد را تحت نور درمانی قرار دادند. این افراد روزانه در جلوی جعبه نور قرار می گرفتند. این جعبه نور نوری برابر با 10 هزار لوکس نور قرار می گرفت.
برای اینکه بدانید که این نور مستقیم به چه اندازه انرژی دارد باید بدانید که نور مستقیم خورشید 100 هزار لوکس و زمانی که ابر در جلوی خورشید وجود دارد هزار لوکس نور به شما می رسد. شاید باورش کمی برای شما سخت باشد اما نمراتی که بعد از تابش دو هفته ای این نور بر مردان مورد آزمایش به ثبت رسید افزایش سه برابر میل جنسی در آن ها و همچنین تمایل بیشتر برای داشتن رابطه جنسی بود. همانطور که اشاره کردیم تنها نیمی از افراد را تحت این آزمایش قرار دادند و آن نیمه دیگر از مردانی که این مشکل را داشتند و تحت نور درمانی قرار نگرفت بودند هنوز هم به رابطه جنسی تمایلی نشان نداده بودند.
دکتر آندره فاگولینی Andrea Fagiolini مدیر پروژه نور درمانی از دانسشگاه سینا، در مورد مردانی که آزمایش نور را تجربه کرده بودند نشان می دهد که علت افزایش میل جنسی به آن ها و همچنین میل به داشتن رابطه، افزایش سطح تستسترون در خون بوده است. همانطور که می دانید تستسترون یکی از مهمترین هورمون هایمردانه است که ترشح آن باعث افزایشمیل جنسی در آقایان می شود. هورمونی به نام لوتنزینگ (luteinizing hormone یا به صورت اختصار LH وجود دارد که ترشح این هورمن عاملی برای افزایش سطح تستسترون در خون می شود. ترشح هورمون لوتنزینگ (luteinizing hormone یا LH زمانی صورت می پذیرد که بدن شما در معرض نور خورشید قرار می گیرد. همین دلیل برای کاهش میل جنسی در فصل پاییز و زمستان است که دلیل آن ابری بودن آسمان است.
ممکن فکر کنید که منظور از ما در معرض نور قرار گفتن در جلوی پنجره و یا در بالکن و جلوی نور آفتاب است. نه...درست است که آزمایش صورت گرفته با انرژی نور خورشید مقایسه می شود اما این به معنی قرار گرفتن زیر نور کمی که از پنجره می تابد نیست. نوری که باید به بدن شما بتابد باید به صورت مصنوعی با جعبه های نور برای شما ایجاد شود. جعبه های نور light box را خریداری نموده و بوسیله نوری که برای شما فراهم می کنند میل جنسی خود را افزایش دهید.
این شیوه یکی از جدیدترین و مدرن ترین شیوه هایی است که برای مردان و افزایش میل جنسی آن ها تجویز می شود. به همین منظور به هیچ عنوان خودتان به صورت خودسر ازآن استفاده نکنید. استفاده از جعبه های نور light box حتما باید زیر نظر پزشک باشد. سطح پایین تستوسترون، مشکلات تیروئید یا بیماری های کلیوی از مشکلاتی هستند که می تواند کاهش میل جنسی و کاهش میل شما به داشتن رابطه جنسی باشسد که می تواند از این طریق رفع شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 121
تعداد کل بازدیدها: 53600

نظرات کاربران

*