مدرن ترین روش های درمانی زود انزالی | درمان انزال زودرس با داروی گیاهی

مدرن ترین روش های درمانی زود انزالی | درمان انزال زودرس با داروی گیاهی

قبل از اینکه بدانید چگونه انزال زودرس را درمان کنیم و درمان انزال زودرس چگونه است باید بدانیم انزال زودرس چیست؟ قبل از شروع مقاله باید بدین نکته توجه کنید که انزال زودرس چیست و چگونه درمان زود انزالی انجام می شود.

زود انزالی چیست | انزال زود رس چیست | انزال چیست

انزال همان ارضا شدن است و به خارج شدن مایع منی گفته می شود. زمانی که مرد به جحالت ارگاسم می رسد مایع منی از وی خارج شده و به اصطلاح ارضا می شود. مدت زمانی که یک مرد می تواند ارضا شود به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان تنها یک عامل را در این امر دخیل دانست.بسیاری از مردان از زود انزالی رنج می برند بدین صورت که در ذهن خودشان به بیماری زود انزالی دچار هستند. اشاره به این نکته حائز اهمیت است که تشخیص اینکه شما به انزال زودرس دچار هستید یا خیر با دکتر است نه خود شما. شما نمی توانید صرفا به دلیل اینکه گاهی از اوقات زود ارضا می شوید خود را مبتلا به این بیماری بدانید. پس خوب است قبل از اینکه خودتان تصمیم بگیرید با یک دکتر دراین زمینه مشورت نمایید.

در مقاله زیر برای شما دوستان و مخاطبین گرامی در مورد درمان زودانزالی در آقایان، روش های درمان زود انزالی و درمان انزال زودرس مردان و چگونه زودانزالی را درمان کنیم  درمان زودانزالی گیاهی و خانگی صحبت می کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

 
قرص کلومیپرامین جلوگیری از انزال زودرس
به هیچ عنوان از قرص کلومیپرامین به صورت خود درمانی برای درمان انزال زودرس استفاده نکنید. قرص کلومیپرامین صرفا برای  درمان وسواس و اختلال اجبار است. عوارضی که قرص کلومیپرامین دارد می تواند شما را از مصرف آن پشیمان کند.
عوارض قرص کلومیپرامین شامل زیر می شود:
خواب آلودگي، لرزش، سرگيجه، سردرد، بيخوابي، تغيير ميل جنسي، عصبانيت، ميوکلونوس، افزايش اشتها، خستگي، تشنج.
قلبي ـ عروقي: کاهش فشار خون وضعيتي، طپش قلب ، تاکيکاردي، تغييرات الکتروکارديوگرام، درد قفسه سينه

قرص کلومیپرامین جلوگیری از انزال زودرس



پاروکستین انزال زودرس | قرص پاروکستین برای درمان انزال زودرس
قرص پاروکستین نیز همانند موردی که در بالا توضیح دادیم قرصی است که برای  درمان افسردگی و بیماری های روحی و روانی  تجویز می شود. برخی برای درمان انزال زودرس و یا درمان زود انزالی از پاروکستین استفاده می کنند.
میزان مصرف قرص پاروکستین بر اساس شدت بیمار تعیین می شود و مصرف آن به صورت خود درمان نه تنها توصیخ نمی شود بلکه می تواند خطرناک باشد.

راههای جلوگیری از انزال زودرس  | درمان انزال زودرس با داروی گیاهی
حال که می دانید انزال زودرس چیست و چه داروهایی برای  ان مضر است می توانید به درمان آن بپردازید. در ادامه این مقاله به درمان خانگی و گیاهی زودانزالی می پردازیم. استفاده از طب سنتی در درمان زودانزالی بسیار می نواند موثر باشد.

درمان گیاهی آیورودا

آیورودا سیستم یکی از درمان های سنتی در هند است. آیورودا به هزاران نوع از گیاهان اتلاق می شود که برای درمان همه چیز از دیابت تا  التهاب استفاده می شود. بعضی از داروهای آیورودا مانند کونان بیج، کینینی وراوان راس و یوآوانامریت وتی، تصور می شود که انزال زودرس را در دوزهای مناسب به صورت کپسول آب آشامیدنی مصرف کنید. داروهای آیورودا برای درمان اختلال نعوظ نیز استفاده شده است.

راههای جلوگیری از انزال زودرس | درمان انزال زودرس با داروی گیاهی



یک تحقیق پزشکی جنسی  در سال 2017 دریافت که مردانی که آیورودا مصرف می کنند، زمان رابطه جنسی شان به طور خاص، اندکی افزایش یافته است. عوارض جانبی بالقوه شناخته شده در ارتباط با آیورودا عبارتند از:

    دل درد
    سرگیجه
    درد خفیف
    کاهش میل جنسی

گیاه دارویی چینی

دوز هفتگی یا روزانه گیاه دارویی چینی - به ویژه قرص های Yimusake یا قرص های کییلین - ممکن است با انعطاف پذیری جنسی و بهبود انرژی، انزال زودرس را درمان کند.   مطالعه رفتارهای جنسی در مورد جنسیت نشان می دهد که انواع مختلف طب گیاهی چینی می تواند زمان انزال را در حدود دو دقیقه افزایش دهد. عوارض جانبی بالقوه شناخته شده عبارتند از:

    دل درد
    سرگیجه
    درد خفیف
    کاهش میل جنسی

پاروکستین انزال زودرس | قرص پاروکستین برای درمان انزال زودرس



کرم موضعی
کرم های ضد بارداری موضعی حاوی عصاره ای است که می تواند انزال زودرس را با کاهش احساس و تاخیر در اوج، درمان کند. کرم را به آلت تناسلی خود، 10 تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی به منظور موثر بودن آن بمالید. تحقیقات پزشکی جنسی 2017 نشان داد که کرم های موضعی می توانند به مدت چند دقیقه باعث افزایش زمان انزال شوند. گرچه عموما قابل تحمل است، کرم های بی حس کننده می تواند باعث شود:

    درد خفیف
    احساس سوزش خفیف
    کاهش میل جنسی
    از دست دادن موقت حساسیت

اسپری لیدوکائین
مانند کرم موضعی، اسپری لیدوکائین می تواند به درمان انزال زودرس بدون حساس کردن آلت تناسلی و کاهش حساسیت کمک کند . از اسپری 10 تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی استفاده کنید . عوارض جانبی شناخته شده شامل کاهش میل جنسی و کاهش حساسیت موقت است..

مکمل روی
روی نه تنها ایمنی سالم و رشد سلولی را پشتیبانی می کند، بلکه ماده معدنی ضروری برای تولید تستوسترون بوده و باعث افزایش میل جنسی و انرژی می شود. تحقیقات ارتباط بین کمبود روی و اختلال عملکرد جنسی در مردان پیدا کرده است، بنابراین مصرف 11 میلی گرم روی در روز (مقدار توصیه شده) ممکن است باعث افزایش زمان انزال شود.

مطالعه ای در سال 2009 روی موش نشان داد که مکمل های روی می تواند تستوسترون را افزایش دهد که ممکن است مشکلات جنسیتی مانند انزال زودرس را بهبود بخشد. با این وجود، مصرف زیاد روی ممکن است باعث شود:

    حالت تهوع
    استفراغ
    اسهال
    کلیه و آسیب معده
    طعم فلزی در دهان شما

زود انزالی چیست | انزال زود رس چیست | انزال چیست



تغییرات غذایی
بر طبق تحقیقات، علاوه بر روی، منیزیم نقش مهمی در سلامت جنسی شما دارد و می تواند نقش مهمی در انزال زودرس داشته باشد. خوردن غذا به رژیم غذایی که غنی از روی و منیزیم است، ممکن است به افزایش زمان به شما کمک کند تا به اوج خود برسید. این غذاها عبارتند از:

    صدف
    دانه کدو تنبل
    سویا
    ماست
    اسفناج
    غلات گندم غلات
    بادام ها
    لوبیا
    نخود ها
    دانه کنجد
    گوشت گاو و گوشت بره
    شکلات تیره
    سیر
    نخود فرنگی

تکنیک مکث کردن
تکنیک فشار مکش ممکن است به درمان انزال زودرس کمک کند. وقتی احساس می کنید آماده اید که انزال داشته باشید، متوقف شوید و از شریک زندگی خود بخواهید نوک آلت شما را فشار دهد. آن قسمت را فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید، تا زمانی که دیگر زمان اوج به پایان برسد. این روند را تا آنجا که لازم است تکرار کنید. در نهایت، شما قادر خواهید بود که بدون کمک زود انزالی خود را درمان کنید.

روش توقف شروع
روش متوقف کردن شروع، همچنین به عنوان کنترل ارگاسم یا "لبه" شناخته می شود، می تواند موجب به وجود آمدن لذت در اوج شود. هنگامی که احساس می کنید میل به انزال دارید، فعالیت کامل جنسی را متوقف کنید. هنگامی که دوباره حس کردید زمانل انزال از شما دور شده، به آرامی دوباره فعالیت جنسی را شروع کنید. این روند را تا آنجا که لازم است تکرار کنید تا به کنترل انزال کمک کنید.

ورزش های  پا و لگن
تقویت عضلات کف لگن شما می تواند تأثیر بزرگی بر طول زمان ارضا شدن شما داشته باشد. یک پیشرفت درمان در سال 2014 در مطالعه ارولوژی نشان داد که تمرینات کف لگن می تواند به افرادی که در معرض انزال زودرس هستند کمک کند تا رفلکس انزال را کنترل کنند و زمان بیشتری را برای آنها به اوج خود برساند. 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 296
تعداد کل نظرات : 13
تعداد کل آرا: 253
تعداد کل بازدیدها: 92861
مدرن ترین روش های درمانی زود انزالی | درمان انزال زودرس با داروی گیاهی
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)