مثلت شیطان چیست؟ آیا می دانید راز مثلث شیطان چیست؟

مثلت شیطان چیست؟ آیا می دانید راز مثلث شیطان چیست؟

مثلث برمودا که همان مثلت شیطان است همیشه یکی از مکان های اسرار آمیز و در عین خال خوف ناک دنیا بوده است، که دانمندان و محققان بسیار تلاش کرده اند تا راز ان را کشف نمایند. اما تاکنون ناموفق بوده اند.

مثلث برمودا در اقیانوس آرام قرار دارد، تاکنون موجب محور شدن تعداد زیادی کشتی، هواپیما و انسان شده است. این مثلث تنها در عرض 35 سال گذشته، 700 کشتی، 120 هواپیما و تعداد زیادی انسان را از بین برده است. تاکنون در مورد این منطقه 800 کیلومتری نظرات و تفکرات مختلفی انتشار یافته است. کسانی که نزدیک این منطقه شده اند، نتوانسته اند خود را نجات دهند، از این رو به این منطه مثلث شیطان هم می گویند.

اما اخیر با روش سونار (Sonar) یا ناوبری و فاصله‌یابی صوتی دستگاه ردیاب زیردریایی است که طرز کار آن استفاده از انتشار امواج صوتی است) توانسته اند اطلاعات عجیبی از عمق دو کیلومتری این منطقه بدست اوردند. تحقیقاتی که به وسیله تجهیزات مختلف در منطقه انجام شده این فکر را در محققان به وجود آورد که در این منطقه دو هرم غول پیکرتر از اهرام ثلاثه مصر وجود دارد. این یافته ها می تواند علت ناپدید شدن هواپیماها و کشتی ها را در این منطقه اشکار کند.

این یافته ها، در کنفرانسی که در باهاما برگزار شد ارائه شده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 405
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)