ماجرا و داستان فصل هشتم سریال گیم آف ترونز | زمان پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones

ماجرا و داستان فصل هشتم سریال گیم آف ترونز | زمان پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/11/17

از سال 2010 سریال گیم آف ترونز که در ایران به بازی تاج و تخت مشهور است از شبکه HBO در حال پخش شدن است و یکی از پرخرج ترین سریال های تاریخ سینما است. در چند سال گذشته، HBO سالانه فصل جدیدی از Game of Thrones گیم آف ترونز را منتشر کرده است، هرچند که انتشار فصل هفتم این سریال در حدود 4 ماه به تاخیر افتاد. با این حال، فصل هشتم و نهایی سری Game of Thrones گیم آف ترونز توسط HBO تایید شده است که در سال 2019 پخش خواهد شد.

پیش از این، به نظر می رسید که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت در سال 2019 منتشر شود، این خبر بعد از صحبت های بازیگر نقس سانسا در سریال یعنی سوفی ترنر Sophie Turner قوت گرفت که گفته بود تولید فصل هشت در اکتبر 2017 آغاز شده و انتظار می رود تا اواسط سال 2018 ادامه یابد، به این معنی است که انتشار در سال 2018 بسیار پاییم اهد بود، بنابراین پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones گیم آف ترونز سال 2019 خواهد بود.

مشخص نیست که چرا سازندگان این سریال نسبت به فصل های قبلی آن تاخیر بیشتری اعمال نمودند و فصل هشتم را با تاخیر یک سال و نیم عرضه خواهند نمود، اما امیدواریم که ارزش آن را داشته باشد. انتظار می رود فصل نهایی نیز تعداد قسمت های کمتری سبت به فصول قبلی Game of Thrones گیم آف ترونز داشته باشد، به طور دقیق همانطور که می دانید تعداد قسمت های فصل هشتم Game of Thrones گیم آف ترونز 6 قسمت است اگر چه ما شنیده ایم که فصل 8 "بزرگتر از همیشه" است.

Game of Thrones بازی تاج و تخت همچنین در سال 2017 پرطرفدارترین سریال بود. و ما فقط می توانیم تصور کنیم که فصل هشتم و نهایی نیز به احتمال زیاد به شکستن رکوردها هم خواهد رسید. تاریخ انتشار خاصی برای انتشار فصل 8 ذکر نشده است، بنابراین ما باید منتظر اعلامیه ای باشد که احتمالا بعدا امسال در مورد انتشار فصل هشتم سریا گیم آف ترون منتشر خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 57332

نظرات کاربران

*