لباس های مضر برای سلامتی بدن کدامند؟

لباس های مضر برای سلامتی بدن کدامند؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/03/15

برخی از زنان و مردان دوست دارند از لباس هایی استفاده نمایند تا انها را زیبا و خوش اندام نشان دهد، در حالی که لباس های تنگ زنانه و مردان می توان خطرناک باشد و براس سلامتی مضر باشد، از این رو، در ابن مطلب لباس های مضر برای سلامتی را تقدیم شما می کنیم.

از طرف متخصصان اثبات شده است که، برخی از لباس ها، برای سلامتی انسان مضر می باشند، و سبب ایجاد بسیاری از بیماری ها در انسان می شود.

از جمله لباس ها و پوشاک مضر عبارتند از:

- پوشیدن سینه بندهای بسیار تنگ:

استفاده از سینه بند بسیار تنگ برای سلامتی پستان ها و سینه ها در زنان مضر می باشد، و سبب ایجاد تعدادی از بیماری های پستان و سینه می شود. در زنان لازم است از لباس زیر های نرم و کشی استفاده شود. و در هنگام شب هم با این لباس زیر ها، نمی شود خوابید، پس بهتر است انها را در بیارید.

- شورت بندی(Thong)

لباس های زیری مانند شورت بند، برای سلامتی زنان بسیار مضر می باشند، که که سبب ساییده شدن پوست و پیری آن می شود. دلیل اصلی آن می باشد که نواری بودن شورت بند در ناحیه اندام جنسی زنانه سبب رفتن میکروب به داخل واژن و دهانه رحم می شود. و این میکروب ها سبب ایجاد التهاب و عفونت می شود.

- سوتین های تنگ

فعالیت دیافرگم را از بین می برد. گردش خون در ارگانیسم و اندام های داخلی را سخت می کند، گردش خون در سینه و پستان را از بین می برد. که سبب ایجاد بیماری در این اندام ها می شود.

- استفاده از شکم بند و ... برای لاغری

زنان برای اینکه خیلی لاغر و زیبا دیده شوند، از لباس های زیر که به بدن فشار می آورد مانند شکم بند و ... استفاده می کنند. و معتقد که زیبایی قربانی می خواهد. اما در این حالت، زن سلامتی خود را قربانی می کند، گردش خون در اندام های داخلی به صورت شدید از بین می رود. پروسه هضم دچار اختلال می شود و ریسک به وجود آمدن واریس بیشتر می شود.

- پوشیدن شلوار جین تنگ و شوارهای های که از کمر پایین تر می باشند.

در ناحیه روده ها، و ناحیه کمر این گونه لباس ها بر روی فعالیت جنسی زنان و مردان تاثیر منفی دارد. این گونه پوشش ها روند حرکت خون در این اندام ها را از بین می برد. و سبب ایجاد بیماری واریس می شود.

- در مردان لباس های تنگ و به ویژه لباس های زیر

پوشیدن این لباس ها (شورت های تنگ) سبب ایجاد اختلال در گردش خون اندام های جنسی می شود، و در نتیجه روند اسپرم سازی از بین می رود. و سبب ایجاد اختلالات مختلف در این بخش و بیماری های گوناگون می شود.

- پوشیدن مداوم کفش های پاشنه بلند:

- پوشیدن دائمی کفش های که در آنها پاشنه کفش 3 الی 4 سانتی متر می باشد مضر است. در موقع پوشیدن این کفش ها ستون فقرات با فشار زیادی روبرو می شود. و به همین دلیل در زنان بیماری ستون فقرات به وجود می آید. علاوه بر این این کفش ها سبب ایجاد بیماری واریس، مشکلاتی در پنجه پا و یا مچ پا می شود. در زنانی که از کفش های پاشنه بلند به صورت دائمی استفاده می کنند، اندام های داخلی هم تغییر مکان می دهد. و این سبب اختلالات مختلف می شود.

- از طرف دیگر، کفش های بدون پاشنه هم برای پاها مضر می باشد. این گونه کفش ها سبب ایجاد مشکلات مختلف در پنجه پا می شود. پزشکان توصیه می کنند که پاشنه پای کفش بهتر است حدودا 2 الی 3 سانتی متر باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 72
تعداد کل آرا: 3059
تعداد کل بازدیدها: 302957

نظرات کاربران

*