لاغری 2 الی 4 کیلوگرم در ماه | رژیم لاغری سریع در ماه

لاغری 2 الی 4 کیلوگرم در ماه | رژیم لاغری سریع در ماه
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/22

انواع رژیم های غذایی و لاغری وجود دارند که وعده لاغری سریع و آسان را به انسان می دهند، اما در این مقاله رژیم لاغری را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از ان می توانید در طول یک ماه 2 الی 4 کیلوگرم لاغر شوید.

 ستاره های دنیا را می بینیم، که همیشه روی فرم هستند و افرادی زیاد از خود می پرسند که، چکار کنیم تا مانند آنها باشیم؟ این مطلب برای افرادی تهیه شده که می خواهند، مانند ستاره های دنیا روی فرم باشند.

این بار شما را با یک دستور العمل ساده و شگفت انگیز آشنا می کنیم. در طول روز می توانید هر چه قدر که می خواهید کالری مصرف کنید و لاغر شوید. در سال 1919 دانشمند آمریکایی Francis Gano Benedict و Ceyms Harrisin در مورد ارگانیسم بدن و متابولیسم آن کتابی را انتشار دادند. بسیاری از ستاره های دنیا، با رعایت دستورهای گفته شده در این کتاب، صاحب ساختار بدنی جذاب شده اند. مولفان در این کتاب انرژی لازم برای ارگانیسم بدن، با توجه به فاکتورهای استراحت، وزن، سن، قد و جنسیت دستورالعمل هایی را ارائه کرده اند.

برای کسانی که می خواهند به صورت صحیح و سالم لاغر شوند، دستور العمل هایی را که ستاره های دنیا استفاده می کنند، یعنی دستور العمل Mifflina را معرفی می کنیم.

در سال 1990 دستوری که از سوی F.Benediktin ارائه شده بود از سوی دانشمندان دیگر تکمیل شد. اما دستور اصلی به همان شیوه باقی ماند. در حال حاضر، متخصصان معروف دنیا، حتی کارشناسان مطرح آمریکا، این دستور العمل را ایده آل می دانند.

- دستور العمل Mifflina:

برای خانم ها: (10 ضربدر وزن به کیلو گرم) + (6.25 ضربدر قد به سانتی متر) + (5 ضربدر سن به سال) – 161.

برای آقایان: (10 ضربدر وزن به کیلو گرم) + (6.25 ضربدر قد به سانتی متر) + (5 ضربدر سن به سال) +5.

لاغری 2 الی 4 کیلوگرم در ماه | رژیم لاغری سریع در ماه

مثال: خانمی که دارای 30 سال با قد 1.70 سانتی متر و وزن 65 کیلو گرم می باشد. برای داشتن فعالیت نرمال و مقدار کالری مصرفی را به صورت زیر محاسبه می کنیم.

(10 × 65) + (6, 25 × 170) — (5 × 30) — 161 = 1 401, 5

بر اساس تحقیقات، دستورهای گفته شده می توان گفت که، برای همه افراد عملی است. متابولیسم متفاوت، سرعت رشد متفاوت و مقدار متفاوت عضلات در نظر گرفته شود، مقدار حداقلی کالری معمولا یکسان می باشد.

دانشمندان خاطر نشان می کنند که، این دستور العمل تنها برای افرادی که بیش از اندازه چاق هستند، نتیجه مشخصی نمی دهد.

کارشناسان تغذیه می گویند: برای اینکه به صورت سالم لاغر شوید، مقدار کالری مورد نیاز در ارگانیسم بدن زنان نباید کمتر از 1200 کالری و برای مردان 1400 کالری باشد.

دستور العمل لاغری Mifflina با تطبیق در وعده های غذایی تاثیرات نسبی خود را نشان می دهد و در کنار ورزش صبحگاهی، نوشیدن دو لیتر آب آشامیدنی در طول روز، میوه و سبزیجات، رعایت رژیم خواب بسیار مفید است.

زمانی که برای ورزش کردن متمادی صرف می شود، حتی با انجام دو حرکت ورزشی، بعد از مدت معینی ارگانیسم افت می کند و با انجام ورزش های شدید، مقدار کالری هر با 500 گرم کاهش می یابد. در کل در طول ماه 2 الی 4 کیلوگرم وزن کاهش می یابد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 4

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 89
تعداد کل آرا: 3255
تعداد کل بازدیدها: 719597

نظرات کاربران

*